Різниця між бондери і праймером

Різниця між бондери і праймером

Нарощування нігтів - досить трудомісткий процес, що вимагає серйозного і відповідального підходу. Новачкам доводиться несолодко, адже щоб розібратися у всіх тонкощах, термінах і визначеннях, потрібно витратити чимало часу. Часом грань між назвами деяких засобів дуже тонка і практично неможливо розрізнити. Особливу увагу хотілося б приділити поняттям "праймер" і "бондер". Розповімо про їх основні відмінності і специфіку застосування даних засобів.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Бондер - препарат, що служить для скріплення натурального нігтя і штучного матеріалу.

Праймер - засіб, що використовується для попередньої підготовки нігтя перед нанесенням штучного покриття.

до змісту ↑

Порівняння

Слово "бондер" можна дослівно перекласти з англійської як "зв'язує, скріплює, зчіплюючий". Тобто в нарощуванні нігтів даний засіб використовується для поліпшення зчеплення пластини натурального нігтя з штучним матеріалом. Крім цього, бондер також сприяє запобіганню подальшого відшаровування штучних поверхонь. Він має липку гелієву текстуру, завдяки чому отримав другу назву "двосторонній скотч". Після нанесення бондери необхідно просушити нігті під лампою близько трьох хвилин.

Праймер ж являє собою ґрунтовку, що служить для очищення, підсушування і знежирення нігтя.Він вирівнює рН-баланс і видаляє надлишки вологи з натуральної поверхні. Також як і бондер, праймер покращує зчеплення поверхні нігтьової пластини зі штучним покриттям. Як правило, висихає практично миттєво і не вимагає додаткової сушки під лампою. Найчастіше використовується в комплексі з бондери. Наноситься першим шаром як очищає і знежирюючий засіб.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Бондер служить скріплює засобом, тоді як праймер використовується в першу чергу для очищення і знежирення нігтя.
  2. Праймер здатний вирівнювати рН-баланс нігтьової пластини, призначення бондери криється в іншому.
  3. Бондер має липку гелеву текстуру і, на відміну від праймера, вимагає додаткового просушування під лампою.
  4. Праймер є підготовчим етапом перед нанесенням бондери.