Різниця між блендером і подрібнювачем

Різниця між блендером і подрібнювачем

Кулінарія - велике мистецтво, якому віддають данину в усьому світі. Адже всім людям необхідно їсти - цей закон не здатний обійти і порушити ніхто. І поступово з розвитком технологій стали з'являтися різні прилади, які покликані полегшити кулінарам процес приготування різних страв. У даній статті ми розповімо, як не заплутатися у всьому різноманітті пристосувань, які винайшла наука на благо кухонним таїнств. Якщо вам необхідно приготувати пюре для дитини або перетворити якийсь продукт в пастоподібну консистенцію, що ви виберете? І для першого і для другого є свій інструмент - блендер і подрібнювач. І кожен повинен використовуватися за своїм призначенням.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
    • Конструктивні відмінності
    • Зовнішні відмінності
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Блендер - назва приладу походить від англійського blender - змішувач. Цей пристрій призначений для приготування пюре, емульсій, збивання мусів, напоїв та іншого. Крім того, можна навіть колоти в ньому лід! По конструкції розрізняються два основних види: стаціонарний і погружной. У першому випадку це стійкий корпус, всередині якого є двигун, а зверху варто вузька і висока чаша з кришкою і з лопатевим ножем на денці.Погружной варіант має одну лопатеву насадку-ніж, але існують варіанти, які можуть комплектуватися змінними насадками - вони не тільки збивають, але і подрібнюють зелень і овочі.

Блендер

Крім стаціонарного і погружного блендера є і кухонні комбайни, які часто мають в складі Блендерна насадку. Є також професійні блендери класу "преміум", ними в основному оснащуються бари. Вони відрізняються особливим дизайном і конструктивними особливостями.

Подрібнювач - основним завданням будь-якого подрібнювача є перетворення цілісних шматочків продуктів в нарізані. Вони можуть мати грубу ступінь нарізки, середню або дрібну. За конструктивними особливостями подібні пристрої трохи нагадують блендер, особливо якщо використовувати ніж. Однак замість того, щоб робити з цільних продуктів справжнісіньке пюре або емульсію, подрібнювачі надходять з їжею грубіше. Продукти проходять нарізку ножем і перетворюються в маленькі шматочки, які потім можна обсмажити або просто зварити, т. Е. Результат більше нагадує той, що можна отримати на звичайній тертці, тільки швидше і якісніше.

Подрібнювач до змісту ↑

Порівняння

до змісту ↑

Конструктивні відмінності

За конструктивними особливостями прилади відрізняються тим, що блендер використовує більш тонку нарізку, поступово перетворює їжу в пюре . Незамінне в тих випадках, якщо потрібно швидко приготувати сніданок маленькій дитині, змішавши різні фрукти. А ось подрібнювач нарізає продукти більш грубо. В результаті його роботи виходять дрібні шматочки, яку потім можна використовувати окремо або в якості заправки для різних страв.

до змісту ↑

Зовнішні відмінності

За зовнішнім виглядом блендер являє собою конструкцію з мотором і ножами знизу, а зверху знаходиться чаша з кришкою. А ось подрібнювач зазвичай складається з чаші, з кришкою зверху і роз'ємом для під'єднання ручного приводу. Сила обертання передається від верхнього місця до вертикальної обертальної осі, на якій розташовані ножі. Такий підхід не дає продуктам перетворюватися в пюре.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Призначення блендера в тому, щоб перетворювати продукти в пюре, однорідну масу, а подрібнювач діє більш грубо - в результаті виходять шматочки.
  2. За зовнішнім виглядом блендер це мотор, ножі знизу і чашка зверху, а подрібнювач це чаша знизу, а все ножі і приводи зверху.