Різниця між біозавивкою і хімічної

Різниця між біозавивкою і хімічної

У всі часи багато жінок мріяли про кучерявих волоссі, вважаючи, що вони додадуть образу особливу жіночність. Рішення було знайдено ще кілька десятиліть тому. Їм стала хімічна завивка (перманент), колись настільки популярна, що ніхто навіть не замислювався про її наслідки. Переконливим аргументом служив той факт, що навіть ріденькі волосся перетворювалися в пишну шевелюру. Пролетіли роки, і ейфорія пішла на спад. Нарешті довелося визнати, що даний вид завивки завдає шкоди локонам. Але для того і існує косметологічна промисловість, щоб позбавити прекрасних дам від розчарувань. На сьогоднішній день відомо кілька видів завивки волосся, одна з них біологічна. Спочатку у дівчат було нерозуміння, в чому різниця між біозавивкою і хімічної. Поступово сумніви розвіялися, і зараз обидва види успішно використовуються на благо краси.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Таблиця

Визначення

Хімічна завивка - це процедура, завдяки якій пряме волосся перетворюються в шикарні кучері. Незважаючи на те що процес цей досить трудомісткий, отриманий ефект виправдовує тимчасові втрати. Тільки після хімії волосся псуються.

Біозавивка - завивка волосся щадними способами. До складу застосовуваних препаратів не входять пероксид водню і аміак.Замість них використовується цістеамін - аналог натурального цистину, що міститься в волоссі. Так створюються локони будь-якого розміру і товщини, збільшується прикореневій обсяг.

до змісту ↑

Порівняння

Треба визнати, що будь-який з методів завивання не може мати лише позитивні сторони. Тому перш ніж прийняти рішення завити кучері, варто розібратися, чим відрізняється биозавивка від хімічної.

Використання на ослаблених волоссі

Відмінність біозавивка від хімічної в тому, що вона не вимагає застосування аміаку, тиогликолевой кислоти та інших хімічних компонентів. Завдяки цьому дана різновид підходить і для власниць тонких пасом, не руйнує їх, а навіть відновлює. До хімічної завивки не рекомендується вдаватися дівчатам, чиє волосся сильно стоншена або були багато разів пофарбовані. Крім того, вона не підходить тим, хто недавно користувався хною або басмою.

Можливість зміни зачіски

При виборі методу процедури слід ще враховувати, наскільки сильна тяга до експериментів. Біозавивка дозволяє практично відразу ж міняти зачіску, а ось з хімічної потрібно почекати час.

Вплив на здоров'я волосся

Хімічна завивка не вимагає постійного догляду, як биозавивка. Але колір волосся після неї може з часом змінитися, потьмяніти. А процедури по відновленню краси локонів більш складні і заморочливі. Після біозавивка з усіх Догляду маніпуляцій потрібно тільки додаткова підживлення волосся.

Вартість

При порівнянні вартості обох процедур стає помітно, що різниця між ними суттєва. Біозавивка дорожча, але це і не дивно. Препарати використовуються якісні, натуральні.Вони щадяще впливають на волосся, не пересушують їх.

Обидва види завивок можна виконати і в домашніх умовах, але все ж рекомендується вдатися до послуг фахівця, який дасть цінні рекомендації щодо їх застосування в залежності від типу волосся.

до змісту ↑

Таблиця

Біозавивка Хімічна завивка
Дорога процедура Дешевше біозавивка
Використовуються натуральні компоненти Використовуються хімічні компоненти
Щадний вид завивки псує волосся
Вимагає підживлення волосся Вимагає тривалих відновлювальних процедур
Колір пасом залишається незмінним Колір волосся тьмяніє, блідне