Різниця між биогелем і шелаком

Різниця між биогелем і шелаком

Жінки, які доглядають за своїми нігтями, часто задають питання: в чому відмінність биогеля від шелаку. І той і інший покликані надати нігтям красивого блиску і зміцнити їх структуру, однак між ними є істотні відмінності.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Відмінність шелаку від биогеля

Визначення

Шелак - це виключно природний продукт. Він являє собою смолу, що виділяється у вигляді екскрементів певним видом комах паразитів. Такі жучки селяться на субтропічних і тропічних деревах в країнах Південно-Східної Азії і Індії. Вид комах Kerria Lacca є найвідомішим в галузі виробництва шелаку. У своєму складі ця речовина містить шеллоловую, алеуретіновую, дігідрооксіфікоцерроловую кислоти і Шелачний віск. Температура плавлення цієї речовини від 80 до 120 градусів С. Воно дуже добре розчиняється в лужному середовищі. На шелак легко наносити кольорове покриття, таким чином, він поєднує властивості, як моделюють гелів, так і манікюрних лаків.

Біогель - це матеріал, винайдений на початку 21-го століття. Він є більш м'яким і пластичним речовиною, ніж шелак. Також важливий той факт, що за допомогою биогеля можна проводити кілька варіантів корекції нігтьової пластини.

до змісту ↑

Порівняння

За міцності покриття нігтьової пластини лідером є шелак.Він максимально стійкий до зовнішніх чинників і дрібних пошкоджень, а також дуже швидко висихає під впливом ультрафіолету. У свою чергу биогель дуже міцно зчіплюється з нігтем, а унікальне дихаюче покриття дає можливість нормального росту і розвитку нігтьової пластини, а також попереджає її розшарування. Однак гель дуже нестійкий до дії спирту, ацетону та побутової хімії. Біогель обганяє шелак за тривалістю впливу. Він може триматися на нігтях протягом усього місяця, в той час як шелак слід оновлювати кожні два тижні. Шелак більше використовують для додання нігтю красивого зовнішнього вигляду і його зміцнення, але биогель дозволяє також наростити його.

до змісту ↑

Відмінність шелаку від биогеля

  1. Шелак - виключно натуральна речовина
  2. Біогель дозволяє не тільки доглядати за нігтями, але і не заважає їх росту.
  3. Шелак стійкий до побутової хімії, домогосподарка може зробити собі гарний манікюр і не боятися за його збереження.
  4. Біогель дозволяє не тільки надати нігтям міцність і блиск, але і наростити їх.