Різниця між бивер-Йорку і Йорка

Різниця між бивер-Йорку і Йорка

Чарівних бивер-Йорком і йорков можна побачити на руках кожної другої кінодіви, світської левиці або глянсової моделі. Для милих собачок працює спеціальний відділ легкої промисловості, забезпечуючи їх фірмовими комбінезончик і курточки. Якщо пару років тому в їх заколочки і нашийники дизайнери вставляли кристали Сваровскі, то зараз вони перестали "розмінюватися на дрібниці" і інкрустують в собачі аксесуари діаманти, смарагди та рубіни.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Бівер-йорк , або бивер-йоркширський тер'єр, - це декоративна порода собак.

Бівер-йоркширський тер'єр

Йорк , або йоркширський тер'єр, - це одна з найпопулярніших на сьогоднішній день порід декоративних собак.

Йоркширський тер'єр до змісту ↑

Порівняння

Бівер-йорки з'явилися в Німеччині в 1984 році. Сім'я заводчиків Бівер вперше виставила на шоу-ринг собачок в 1988 році, а в 2007-му завершила опис стандартів породи.

Йорки як порода з'явилися у Великобританії в кінці XIX століття. Вони є синтезом мальтез, скай-тер'єрів з основою з генного матеріалу манчестерських і уотерсайдскіх тер'єрів. Останні були "привілеєм" селян Йоркширського графства, супроводжували їх всюди і охороняли будинки від гризунів.

вписується в стандарт йорк не може перевищувати вагу 3100 грамів і зростання в 23 см. Це собака з довгою, прямий, шовковистою шерстю без підшерстя.Тіло - компактне, постава горда, окрас варіює від золотистого-коричневого до темно-сталевого. При цьому коричневий колір волосся повинен бути присутнім лише на морді, на грудях, біля основи вух і на кінцівках вище ліктьових і колінних згинів. У волосяному покриві собаки не можуть перебувати волосся сірого або чорного кольору. Корпус, хвіст і верхня частина кінцівок повинні бути темно-сталевими без домішок, вкраплень і підпалин волосся коричневого кольору. Хвіст повинен бути на два тони темніше забарвлення спинки.

З огляду на те, що бивер-йорки були виведені на базі йоркширських тер'єрів, принциповою відмінністю між цими породами є лише забарвлення. Живіт, груди і кінцівки у тварин даної породи повинні бути тільки білими. Корпус собаки зобов'язаний бути темно-сталевим, блакитним або чорним без Подпалов і вкраплень коричневого кольору. Забарвлення морди бивер-Йорком повинен бути в контрасті з кольором корпусу, але на ній допускається змішування білих, золотих і коричневих пасом в гармонійній симетрії.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Стандарти породи йоркширських тер'єрів були затверджені століттям раніше, ніж бивер-йоркширських тер'єрів.
  2. Місцем народження породи йорков є Великобританія, бивер-Йорком - Німеччина.
  3. Головною відмінністю між тваринами двох порід є забарвлення.