Різниця між android і Symbian

Різниця між Android і Symbian

Операційна система - це головна програма на пристрої. Саме від неї багато в чому залежать можливості вашого планшета або телефону, а також ваші суб'єктивні враження від роботи з девайсом. Тому відмінності між операційними системами знати важливо і потрібно. На прикладі цієї статті ми висвітлимо, чим відрізняються операційні системи Android і Symbian.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Android - вкрай популярна на сучасному ринку операційна система, що випускається однойменною компанією, що належить Google Inc.

Symbian - колись найпопулярніша ОС в світі. Ще кілька років тому Symbian був непереможним володарем HiTech-Олімпу, але згодом був зміщений з п'єдесталу.

до змісту ↑

Порівняння

Звичайно ж, перш за все варто відзначити, що проект операційної системи Symbian був закритий в 2012 році і з того моменту розробки під егідою, що асоціюється з телефонами Nokia, не ведуться. Android, навпаки, успішно зайняв на початок 2013 року три чверті ринку, тисне на більш сильних конкурентів.

А причини такого провалу Symbian (їх частина, якщо точніше) слід шукати в інших різновидах - як раз вони здатні відкрити перед нами ядро ​​проблеми. Не останнє значення має відкритість програмного коду операційної системи. Якщо проект відноситься до розряду Open Source, його "вихідні" доступні як розробникам додатків, так і програмістам.На сьогоднішній день відкритий код - найбільш перспективний ланка більшості бізнес-стратегій. До керуючому активу Android усвідомлення цих вимог сучасного світу прийшло швидше. Координатори Symbian не змогли похвалитися такою проникливістю і зберегли права на використання ОС всередині кола членів Symbian Foundation, до якого, до речі, належали такі видатні гравці, як Samsung Electronics і LG.

І останнє, але не за значенням, відмінність. При розробці системи Android з самого початку було взято орієнтир на універсальність - планувалося оснастити ОС не тільки набирають в той час популярність смартфони, але більш широкий спектр пристроїв. Результати настільки гнучкою політики можна спостерігати зараз у всьому їх переможному пишноті.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Android, на відміну від Symbian, є чинним проектом.
  2. Android має відкритий вихідний код, а члени ради Symbian обмежили доступ до ісходникам.
  3. Android універсальний, чого не скажеш про Symbian.