Різниця між android 4. 0 і Android 4. 1

Різниця між Android 4. 0 і Android 4. 1

Якщо операційна система для мобільних пристроїв Android 4. 0 була необхідністю, то новіша Android 4. 1 - приємне доповнення. Google врахувала побажання користувачів не тільки по відношенню до інтерфейсу, але і в плані швидкодії і функціональності, так що оновлення вийшло маст хев.

Зміст статті

 • Визначення
 • Порівняння
 • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Android 4. 0 - операційна система для мобільних пристроїв, права на яку належать корпорації Google. Вона вийшла в жовтні 2011 року і отримала назву Ice Cream Sandwich, за традицією розробника "десертне". Особливістю її стала кроссплатформенность, тобто можливість роботи і з планшетами, і зі смартфонами. Оновлювалася за час існування 4 рази, нових версій розробляти не планується.

Android 4. 1 - прийшла слідом за Ice Cream Sandwich версія операційної системи від Google. Вона отримала також "десертне" іменування Jelly Bean. Фінальний реліз був представлений в червні 2012 року. При розробці цієї версії акцент ставився на швидкодію і дружність інтерфейсу.

до змісту ↑

Порівняння

Відмінності між двома операційними системами - в застосуванні в новішій Jelly Bean цікавих фіч, які оптимізують в тій чи іншій мірі роботу з пристроєм. В першу чергу в порівнянні з Ice Cream Sandwich можна відзначити чуйність інтерфейсу.Завдяки потрійній буферизації і збільшеної швидкості анімації переміщення по меню стали плавними, практично такими ж, як в iOS. Також в Android 4. 1 використовується технологія, що дозволяє регулювати частоту роботи процесора в залежності від подій: наприклад, при обробці торкань вона підвищується, при бездіяльності користувача знижується, що дозволяє економити заряд акумулятора.

Сам інтерфейс практично не змінився, хіба що на екран блокування додався вибір Google Now і доступ до камери. Відповідно, тепер при заблокованому екрані можливі три руху. Jelly Bean навчила віджети і ярлики підлаштовуватися під вільне місце на робочому столі. Найцікавіше і корисне нововведення - функціональність панелі сповіщень. На відміну від Android 4. 0, нова версія системи виводить туди тексти повідомлень, а також дозволяє взаємодіяти з контентом, що не запускаючи додаток. Також Jelly Bean дає можливість використовувати в адресній книзі аватарки високого дозволу, що для багатьох принципово, коли мова йде про фотографії на контакті. Налагоджена і зв'язок з Google+, так що аватари можна автоматично довантажувати з акаунтів Google.

В Android 4. 1 повністю оновилося додаток пошуку, тепер значиться під іменем Google. Система голосового введення оптимізувалася і готова видавати відповіді на поставлені питання, вибираючи зі списку вже готових. У тій же системі пошуку з'явився сервіс Google Now, який збирає відомості про користувача на основі аналізу переваг, що запам'ятовує дії і готовий в потрібну хвилину видати підказку. До всього перерахованого, Jelly Bean єдина мобільна платформа, що підтримує перетворення мови в текст в автономному режимі, без підключення до інтернету.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

 1. Швидкість взаємодії з інтерфейсом операційної системи у Android 4. 1 Jelly Bean вище, ніж у попередниці.
 2. У новій версії з'явився новий екран блокування.
 3. Віджети і ярлики в Jelly Bean автоматично підлаштовуються під можливості робочого столу.
 4. Панель сповіщень в Android 4. 1 багатофункціональна і дозволяє взаємодіяти з контентом.
 5. Аватари в адресній книзі Jelly Bean можуть бути з високою роздільною здатністю.
 6. Система пошуку на Android 4. 1 оптимізована під голосове введення.
 7. У новій версії ОС доступний новий сервіс Google Now.
 8. Для перетворення мови в текст Jelly Bean не потрібне підключення до інтернету.