Різниця між android 2. 3 і Android 4. 0

Різниця між Android 2. 3 і Android 4. 0

Android 2. 3 і 4. 0 можна назвати найуспішнішими ОС від Google. Android 2. 3 заслужив звання першої справді стабільною і графічно проробленої версії, а Android 4. 0 став новаторським рішенням, застосовуваним як на смартфонах і плеєрах, так і на планшетних комп'ютерах.

Зміст статті

  • Операційна система Android 2. 3
  • Операційна система Android 4. 0
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Операційна система Android 2. 3

Найбільш стабільна версія Android для смартфонів (до появи Android 4. 0 і 4. 1, зрозуміло). Саме версія 2. 3 була названа першим дійсно красивим "андроидом", здатним конкурувати в феноменальним дизайном iOS. Живі шпалери, численні віджети і найширші можливості кастомізації також невпинно радували користувачів пристроїв на Android 2. 3.

Крім того саме з Android 2. 3 почався стрімкий "ріст" екранів мобільних телефонів, адже імена ця операційна система почала підтримувати дисплеї з діагоналлю 4 і 4, 3 дюйма. Таким чином, можна сказати, що Google передбачали майбутнє, випускаючи на ринок цю версію.

до змісту ↑

Операційна система Android 4. 0

Крім уже згаданої універсальності цієї версії ОС і сумісності і зі смартфонами, і з планшетами, і з нетбуками, варто відзначити ще й значно доопрацьовану багатозадачність. Android 4. 0 працює набагато більш плавно і швидко, а також відрізняється дійсно цікавим графічним оформленням.Дизайн цієї версії ОС від Google можна назвати самобутнім і унікальним і, найголовніше, цільним і автентичним - очевидно, гонитва за Apple скінчилася, і компанія Google пішла своїм шляхом.

Покращення торкнулися і багато чого іншого - робота камери, стабілізація при зйомці відео, нові допрацьовані клавіатура і голосове введення і величезна кількість інших нововведень. Окремо варто відзначити такі важливі поліпшення, як можливість створення папок і масштабування віджетів - настільки гнучких налаштувань не пропонує жодна інша операційна система.

до змісту ↑

Порівняння

Обидві версії операційної системи Android гідні поваги і уваги, адже кожна з них стала проривом на ринку свого часу. Однак сьогодні, зрозуміло, версія 4. 0 куди більш свіжа і актуальна - ще б пак, адже на деяких пристроях вже стоїть Android 4. 2. 1! Зовсім не дивно, що Android 4. 0 працює набагато швидше, і підтримує карти пам'яті об'ємом до 64 гігабайт. Як то кажуть, прогрес не стоїть на місці.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Android 4. 0 працює набагато швидше (до певної міри тому, що спочатку портується на більш потужні пристрої).
  2. Android 4. 0 має більш цікавий і продуманий графічний концепт - скажімо, замість 4 головних клавіш в Android 2. 3 тепер залишилося тільки 3, і цей мінімалістський хід безсумнівно додає зручності.
  3. Android 2. 3 створений тільки для смартфонів, в той час як Android 4. 0 можна зустріти і на планшетних комп'ютерах.
  4. Android 4. 0 пропонує набагато ширші можливості кастомізації.
  5. Android 4. 0 значно економніше витрачає заряд акумулятора.