Різниця між інжектором і карбюратором

Різниця між інжектором і карбюратором

Всі знають, що бензинові двигуни або мають паливний інжектор, або оснащуються карбюратором. Але якщо першого ліпшого автолюбителю задати питання, чим відрізняється інжектор від карбюратора, то навряд чи можна отримати чітку відповідь. Багато хто знає тільки, що ці агрегати виконують однакову функцію - формують горючу суміш для подачі її в двигун. Але чим же відрізняються ці агрегати?

Зміст статті

  • Принцип роботи
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Принцип роботи

Карбюратор представляє собою пристрій, призначений для створення повітряно-паливної суміші і регулювання її витрати. При використанні карбюратора горюча суміш засмоктується в двигун за рахунок виникає різниці в тисках між атмосферою і впускним колектором.

Інжектор - електронна система подачі палива, в якій якість повітряно-паливної суміші регулюється електронікою. У инжекторной системі уприскування палива в потік повітря здійснюється спеціальними форсунками. Горюча суміш надходить в циліндри двигуна шляхом уприскування відразу в камеру згоряння. В даний час практично на всіх сучасних автомобілях встановлюють інжектор.