Різниця між велотренажером і велоергометром

Різниця між велотренажером і велоергометром

Проблеми, які виникають у людини зі здоров'ям, обумовлені недостатніми фізичними навантаженнями і малодвіжним способом життя. Велотренажери, які є компактними і займають мало місця, дуже затребувані і популярні. Чим вони відрізняються від велоергометрію? Який варіант краще вибрати для персонального і колективного використання?

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Велотренажер - це об'ємний симулятор велосипеда, який дозволяє імітувати поїздку на двоколісному транспорті в різних режимах і на різних швидкостях. Він може бути як електронним, так і механічним (ремінним), забезпечуватися табло для демонстрації пройденого шляху і регулювання навантаження. Даний тренажер підходить для людей будь-якого віку і фізичних можливостей.

Велоергометр - це особливий тип електронних велотренажерів, розроблених для спеціальних тренувань. Навантаження, яку приймає на себе в процесі використання людина, вимірюється у ВАТ. Головна мета такого тренажера - зміцнення серцево-судинної системи, відновлення організму.

до змісту ↑

Порівняння

Отже, важлива відмінність полягає в обсязі понять. Велотренажери - це широка група імітаторів велосипеда, і вони можуть бути не тільки електронними, але і механічними.Застосовуються дані прилади для різних цілей, не тільки для спалювання жиру і підтримки фізичної активності, але і для професійних тренувань.

Велоергометри - особлива група пристроїв, так як все навантаження обчислюється у ВАТ. Прилад володіє декількома програмами, вбудованими в пам'ять пристрою, і людина може вибрати відповідний для себе режим використання.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Обсяг. Велотренажер - більш широке поняття, яке включає в себе велоергометри як особливий тип пристрою.
  2. Призначення. Велотренажери необхідні для підтримки фізичної форми, велоергометри - для оздоровлення.
  3. Особливості використання. Велоергометр володіє тонким налаштуванням всіх даних, а також програмами, які покликані зробити тренування не тільки продуктивними, але і безпечними.
  4. Тип. Велоергометр завжди електронний, в той час як велотренажер може бути механічним.