Різниця між страйкболом і пейнтболом

Різниця між страйкболом і пейнтболом

Страйкбол і пейнтбол - це дві гри тематичного спрямування. Вони призначені для розваги дорослих і мають схожі принципи. Але разом з цим, це дві різні гри, мають суттєві відмінності. Знання про їх різниці знадобляться в тих випадках, коли постає вибір між цими двома іграми.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Страйкбол - це командна гра, яка полягає у виконанні поставлених завдань військової тематики. Участь беруть як мінімум дві команди, можна більше. Сенс полягає в створенні ефекту воєнного часу з необхідністю вбити якомога більше супротивників. У кожній країні правила гри відрізняються, але мають принципові особливості.

Пейнтбол - це тематична гра для дорослих, яка полягає в протистоянні або двох команд, або всіх учасників один проти одного. Проводиться вона на невеликій території і полягає в необхідності "підстрілювати" суперників спеціальними маркерними кульками, які залишають яскравий слід після удару об тверду поверхню.

до змісту ↑

Порівняння

Одним з істотних відмінностей страйкболу є необхідність його проведення в умовах, схожих на військові. Для цього організовуються спеціальні полігони, на яких кілька команд можуть з величезним антуражем бігати по величезній території, подстрелівая суперників.У пейнтболі немає певної тематики. Це спортивна гра, спрямована на подолання перешкод. Щоб гра виглядала найефектніше, на території встановлюються різні надувні батути, окопи і так далі.

У пейнтболі обов'язковою умовою є присутність глядачів, які спостерігають за грою. Без них проведення спортивних змагань просто неможливо. Страйкбол проводиться лише з учасниками і спостерігачами, які контролюють проведення гри. Пояснюється це тим, що для пейнтболу відводиться невелика територія, а для страйкболу потрібен простір.

Пейнтбол більш травмонебезпечний вид. Пов'язано це з вагою маркерного кульки, який при потраплянні здатний викликати серйозні пошкодження. Як мінімум, з'являється великий хворобливий синяк. У важких випадках відбувається пошкодження м'яких тканин і кісток, аж до переломів. У страйкболі використовується пластиковий кульку, який при потраплянні в людини відскакує від тіла і не завдає суттєвих пошкоджень.

Маркер для пейнтболу

Внаслідок попереднього пункту відмінністю є і амуніція. У пейнтболі повинні бути закриті всі ділянки тіла, особливо голова. Найчастіше страждають руки і шия, які учасники не ховають під одягом. Але потрапляння в шию загрожує серйозними наслідками і сильним болем. Що стосується рук, то перелом практично неминучий, якщо кулька потрапить в кисть або палець. Шолом в пейнтболі має подвійний захист і спеціальне скло, що захищають очі. У страйкболі основним захистом є окуляри і шолом. Попадання кульки загрожує синцем, якщо удар проводиться з близької відстані.

Страйкбол заснований на чесності гравців.Попадання кульки не видно, але відчутно. У пейнтболі на одязі гравця залишається яскрава пляма, яке видно навіть глядачам. Тому обман в цій грі неможливий.

Стайкбол. Амуніція гравців до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Амуніція в пейнтболі серйозніше, вона повинна повністю закривати все тіло.
  2. Пейнтбол більш травмонебезпечний.
  3. У пейнтболі для гри використовуються спеціальні пейнтбольні маркери, що стріляють кульками з фарбою.
  4. В страйкболі застосовують імітацію справжньої зброї, тільки з безпечними кульками.
  5. Пейнтбол - це спортивна гра, яка проводиться на невеликій території.
  6. Страйкбол - це гра на військову тему, яка проводиться на великому просторі.