Різниця між африканським та індійським слоном

Різниця між африканським та індійським слоном

Людина живить повагу до слонам здавна: його заворожує їх неспішна хода, захоплюють вдумливі очі і дивує гігантський розмір тварини. Жителі багатьох країн навчилися жити в гармонії з цими велетнями. Однак не всі люди так свідомі. Слони є об'єктами полювання заради розваги високопоставлених осіб, а також видобутком жадібних браконьєрів. Саме тому, що сьогодні слоняча популяція на землі знаходиться в небезпеці, кожному необхідно знати про існуючу проблему, і сьогодні ми поговоримо про відмінності африканського слона від індійського.

Свою назву індійські і африканські слони обумовлюють тим, що живуть або в Африці, або в Індії. Природним чином їх ареали не перетинаються. Тому якщо ви зустрінете слона в дикій природі в Індії, знайте - перед вам індійський слон. При цьому живуть вони в тропіках, а не тільки на відкритих степових або напівпустельних територіях (савана), як звикли думати деякі. Згідно з даними вчених, африканських слонів відомо три види, один з яких повністю зник з лиця планети. Залишилося два: Сава і лісової слон. При цьому лісові слони відрізняються досить невеликими розмірами. Індійських же слонів зоологи нарахували 10 видів, але в живих залишився лише один вид - азіатський слон.Звідси друга назва індійського слона. Зовні він відрізняються від африканського більш світлим забарвленням, не такий вигнутою спиною і одним вирощуванням на кінчику хобота. У африканського слона таких виростів два, а також його бивні і вуха більше.

Кожен знає, що слони виступають в цирку, прекрасно піддаючись дресируванню, а в екзотичних країнах слони катають туристів і перевозять господарські вантажі. Однак не всі слони здатні на це. Приручити африканського слона досі ніхто не наважується. Тому будь-який дресирований слон, побачений вами - індійський. Всі слони занесені в Червону Книгу, але саме індійському слону більше інших загрожує загроза зникнення.

натисніть на картинку для увеліченіяОтлічіе африканського слона від індійського

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Індійські слова живуть в Індії, африканські - в Африці.
  2. Африканських слонів збереглося два види, індійський лише один.
  3. Індійський слон світліше, дещо менше за розміром.
  4. Індійські слони піддаються дресируванню.
  5. Індійський слон знаходиться в більшій небезпеці на даний час.