Різниця між акустичної та класичною гітарою

Різниця між акустичної та класичною гітарою

На перший погляд, акустична гітара - це те ж саме, що і класична гітара. Однак з вами буде готовий посперечатися будь знавець музичних інструментів. Щоб не потрапити в халепу і не плутати ці два поняття, прочитайте відмінності між акустичною гітарою і класичною гітарою.

Зміст статті

  • Визначення
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

І акустична, і класична гітари - це струнно-щипкові музичні інструменти, які використовуються як акомпанемент для виконання пісень, танців найрізноманітніших жанрів (авторських, фольклорних), завдяки тому, що конструкція породжує резонанс звуку. При цьому поняття "акустична гітара" ширше, ніж поняття "класична гітара", крім класичної гітари до гітар акустичним відносяться джамбо (кругла гітара), укулеле (гавайська гітара з чотирма струнами), російська гітара з сімома струнами і інші. Як випливає з назви, класична гітара - це консервативний, формалізований інструмент. Це основний різновид акустичних гітар, найпопулярніша. Саме на ній виконуються класичні твори, а в музичних навчальних закладах навчають грати на даному типі гітари.Для гри на такій гітарі не потрібен медіатор, так як через особливості корпусу звук не виходить глухим, як у випадку з дредноутом, який є акустичною гітарою (але при цьому не класичної) - для гри на ньому використовують медіатор.

Будова класичної та акустичної гітари до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Акустична гітара - більш загальний, збірний термін, ніж класична гітара
  2. Акустична гітара може мати різну кількість струн (4, 6. 7, 12). У класичної гітари їх 6.
  3. Класична гітара - класична, формалізована і одночасно найпопулярніша версія акустичної гітари
  4. На класичній гітарі зазвичай грають без допомоги медіатора, чого не скажеш про деяких інших різновидах акустичних гітар.