Різниця між 1С 7 і 1С 8

Різниця між 1С 7 і 1С 8

Для максимального спрощення ведення обліку на підприємстві фахівцями розроблена спеціальна програма 1с, яка має різні версії - 1С7 і 1с8. Більшість підприємств вже досить давно перейшли на версію 1с8, і, мабуть, це неспроста - ймовірно, між зазначеними двома версіями існують якісь відмінності, які привели до вибору на користь "вісімки". Спробуємо проаналізувати ситуацію і зробити певні висновки.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

1С7 представляє собою більш ранню версію програми 1С для ведення обліку на підприємстві. Найпопулярнішою платформою була розроблена професійна версія 1с 7. 7.

1с8 є пізнішою платформою, а тому і більш вдосконаленою, ніж первісна розробка. Створення 1с восьмої версії дозволило вирішувати безліч завдань, про які раніше навіть мови не могло бути.

до змісту ↑

Порівняння

В восьмій версії додані нові елементи конфігурації, які раніше не використовувалися в сьомій версії. Іншими словами, 1с8 дозволяє створювати більш докладні звіти і формувати регістри, які можуть бути проаналізовані економістами та керівниками компанії на більш високому рівні якості, оскільки вони стали мати більш глибоку ієрархію. Крім того, "вісімка" створена як єдина платформа, тобто вся інформаційна база зберігається в одному файлі, що дозволяє користувачеві коректно її використовувати і створювати резервну копію.

Необхідно відзначити, що інтерфейс 1с8 дещо відрізняється від інтерфейсу 1С7, оскільки розробники впровадили більш доступного режиму управління ім. Так, в звітних формах можна змінювати розміри осередків, виводити списки і різні елементи, редагувати форми звітів.

І найголовніше гідність - версія 1с8 має більш якісний захист від злому, ніж 1С7, що дозволяє в меншій мірі побоюватися витоку інформації.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. 1с8 - більш "просунута" версія програми, а 1С7 - в деякій мірі застаріла.
  2. 1с8 має більш високу ступінь захисту від злому, ніж 1С7.
  3. В 1с8 можна змінювати налаштування інтерфейсу, що, в порівнянні з платформою 1С7, робить її більш практичною і зручною для використання.
  4. Наявність більшої кількості компонентів програми в "вісімці" передбачає ведення обліку на більш якісному рівні, ніж в "сімці".
  5. 1с8 - це єдина платформа без поділів на бази, тому її можна використовувати більш коректно і ефективно, ніж 1С7.