Найдешевші курорти світу

Плануючи свою відпустку, хочеться отримати якомога більше яскравих і свіжих вражень від нової країни або курорту. Однак не завжди можливо витратити нечувану суму грошей на літню відпустку. Дана стаття допоможе вам підібрати найдешевші курорти з демократичною ціною.

Зміст:

  • 1. Камбоджа
  • 2. В'єтнам
  • 3. Індія - країна любові і нескінченної сонця
  • 4. Греція
  • 5. Шрі-Ланка

1. Камбоджа

Займає одне з провідних місць в рейтингу найдешевших курортів. Смачна їжа, прекрасний сервіс і місцеві пам'ятки не дозволять вам залишитися байдужими. До того ж, вас приємно здивує ціна - ніч в середньостатистичному готелі коштує близько 50-60 рублів! У Росії-то не знайдеш таких цін. Раніше туристів не дуже приваблював цей курорт через забобони, які склалися завдяки певній політичній ситуації в країні в минулому. Однак зараз дуже багато іноземних студентів відвідує цей райський куточок.

2. В'єтнам

Наступним дешевим курортом є В'єтнам. День, проведений в цій країні, обійдеться вам в 250 рублів. А за ці гроші ви зможете забезпечити собі нічліг, їжу та напої, а також проїзд на громадському транспорті. Незважаючи на те, що курорт останнім часом набирає все більшу і більшу популярність, туристична індустрія ще повністю не заполонила цю країну. Тому незаймані, первозданні краси В'єтнаму будуть радувати ваш погляд і залишать незабутнє враження.

3. Індія - країна любові і нескінченної сонця

Дана країна також надає можливість за невелику суму грошей провести свою відпустку. Ви можете не обмежувати себе у використанні поїздів першого класу і замовлення таксі. Навіть при такому розкладі ви навряд чи витратите більше 750 рублів на добу, з урахуванням ночівлі та їжі. Нарівні з цим Індія може бути і вкрай дорогим курортом, наприклад, якщо здійснювати шопінг в дорогих дизайнерських магазинах. Але, як то кажуть, кожен вибирає для себе.

4. Греція

У зв'язку з економічною кризою, яка охопила державу, ціни на курорти помітно знизилися, причому рівень сервісу в кращих готелях Греції залишився той же самий. Великим плюсом є те, що на багатьох островах існують безкоштовні пляжі, а харчування часом може серйозно посперечатися з європейськими ресторанами.

5. Шрі-Ланка

Як би це не було дивно, але на цих островах можна знайти номер за 750 рублів за ніч. Гарний, білосніжний пісок, тепле море і купа відмінного настрою - ось що готує вам відпочинок на Шрі-Ланці.

Сподіваємося, що даний список найбільш дешевих курортів світу допоможе вам організувати свій відпочинок, і ви заощадите достатню суму грошей, завдяки грамотному підходу до організації свого дозвілля. Бажаємо всім запаморочливих вражень і тільки гарного настрою.