Найдешевша система прийому платежів

Зараз існують десятки платіжних систем і мереж платіжних терміналів, сотні банків і чимало операторів мобільного зв'язку, які приймають платежі. У кожного з цих способів оплати товарів і послуг є свої прихильники. Кому-то комфортно використовувати WebMoney, хтось є давнім клієнтом системи Яндекс Гроші. Рівно так само і з пластиковими картками, і з платіжними терміналами, і з стільниковими операторами. Скільки людей стільки й думок. І конкуренція на ринку прийому платежів досить висока, адже цей ринок величезний.

Відповідно, власникам інтернет-магазинів, щоб не втратити клієнта, доводиться «прикручувати» на свої сайти способи оплатити товар все більшою кількістю можливостей. Але проблематично продавцеві створювати купу гаманців і пластикових карт, «ганяти» гроші туди-сюди і розбиратися в безлічі нюансів, які зазвичай скрізь зазначені самим дрібним шрифтом десь на задвірках сайтів, щоб ніхто не дізнався про найцікавіше (наприклад, про приховані комісіях).

Сполучна ланка - система прийому платежів

Що ж робити? Тут на допомогу інтернет-торговцям приходять спеціальні компанії-посередники. Їх завдання - «зв'язати» покупця і продавця так, щоб покупець міг комфортно оплатити товар зручним йому способом, що не оплачуючи додаткових комісій, не бігати в пошуках надійного банку, і не витрачати час у пошуках терміналу певної мережі.У свою чергу продавцеві потрібно просто вивести отримані від покупця гроші туди, куди зручно йому.

Іншими словами, такі посередники вбудовуються в ланцюжок «продавець-покупець», причому останній про них і не здогадується. Звичайно, якщо посередник расторопен і працює дійсно швидко.

Ми порівняли кілька подібних посередницьких сервісів і провели опитування серед знайомих власників інтернет-магазинів. Найбільш зручним і вигідним за підсумками цього порівняння, виявилися послуги фірми Бізнескасса .

Переваги платіжних шлюзів

По-перше, Бізнескасса співпрацює з великою кількістю популярних (і не дуже) платіжних систем, банків і операторів мобільного зв'язку.

По-друге, сервіс має досить гнучкі та вигідні тарифи як на обслуговування магазину, так і на виведення коштів. Продавець легко може включити тарифи в ціну кінцевого товару - на ній це відіб'ється зовсім незначно - покупець навіть не помітить.

Бізнес каса працює дуже швидко. Деклароване час перекладу - годину, причому, на практиці терміни виявляються навіть менше очікуваних.

Компанія гарантує надійну захищеність переданих даних - вся конфіденційна інформація передається тільки по захищеним каналам, що практично виключає втручання шахраїв.

Бізнескасса - кращий, на наш погляд, спосіб полегшити роботу продавця і при цьому зробити інтернет-покупки ще більш комфортними для покупця.