Найбільші виграші в історії покеру

За покеру столами гравці отримують не тільки море емоцій і драйву, а й переслідують свою головну мету - виграти гроші. У одних це виходить зі змінним успіхом, хтось стоїть на місці, інші програються в пух і прах. Гравці з заздрістю дивляться на тих, кому вдалося домогтися найбільших успіхів в грі і зірвати найбільший виграш в історії покеру . Саме цим людям присвячений цей огляд. Їх імена відомі кожному гравцеві, який хоч трохи цікавиться покером.

Рекомендуємо: Кращі покер руми 2016 року - рейтинг найбільш чесних, зручних і популярних.

3. Сем Трікетт ($ 10 000 000)

Британці пишаються, що у них є зірка покеру такої величини. Сему всього 27 років, але в свої роки він вже встиг стати мільйонером. Його загальний баланс становить 16, 6 млн. Доларів. Велика частина від цієї суми була виграна на Світової серії покеру в 2012 році в Лондоні. Трікетт вийшов у фінал, дійшов до хедз-апу, але не зміг вибити суперника і зайняв 2-е місце. Він не засмутився, тому що 2-е місце принесло йому аж 10 млн. Доларів і 3-е місце в нашому рейтингу найбільших виграшів в історії покеру.

2. Джеймі Голд ($ 12 000 000)

Джеймі Голд - американський професійний гравець в покер, продюсер. Багато молодих гравців не чули його ім'я, так як крім перемоги в Світової серії покеру в 2006 році у Джеймі з тих пір не було великих досягнень. У турнірі брало участь майже 9 000 чоловік і призові склалися не малі.Внесок за участь в турнірі 2006 року складав 10 000 доларів. Джеймі Голд зайняв 1-е місце і зірвав куш в 12 млн. Доларів. Довгий час він перебував у лідерах, але ...

1. Антоніо Есфандіарі ($ 18 346 673)

Рекорд Джеймі Голда побив НЕ маловідомий іранець Антоніо Есфандіарі. Сім'я Антоніо переїхала в Штати, коли йому було 9 років. Головне досягнення Есфандіарі як покерного гравця - це 1-е місце у Світовій серії покеру в Лондоні в 2012 році. Він вийшов в хедз-ап з Семом Трікетт, який тримає 3-ю позицію нашого рейтингу, і виграв. Крім заслуженого браслета WSOP, він відхопив нечувані призові - 18 346 673 доларів! Побити такий рекорд буде не легко.

Легенда покеру. Філ Хельмут

Відволічемося трохи від матеріальних цінностей і поговоримо про спортивний бік покеру. Сухі цифри кануть в лету, а ось досягнення Філа Хельмута залишаться назавжди. Що дає перемога в WSOP, якщо не брати до уваги призові? Переможець отримує титул і браслет WSOP. Філу Хельмута вдалося виграти турніри Світової серії покеру 13 разів і це абсолютний рекорд. Тільки професіонал своєї справи міг досягти такого результату. Удача грає роль, але з майстерністю Філа не посперечаєшся. До речі, в 2014 році в WSOP Філу Хельмута не вдалося пробитися навіть до призової зони.