Найбільший шкоди в world of Tanks (WoT)

Найбільший шкоди в World of Tanks (WoT)

World of Tanks - гра, яка завоювала серця мільйонів користувачів по всьому світу. В "Світі танків" є абсолютно всі типи танків, розроблених в період з 1910-х по 1960-і роки. Легкі танки Першої світової сусідять із середніми танками, розробленими в п'ятдесятих роках минулого століття. Різноманітність озброєння просто вражає: кулемети, малокаліберні гармати, потужні стовбури важких танків і корабельні гармати у топових пт-сау. Але чи замислювалися ви про те, у якої зброї найбільшої шкоди в WoT?

Зміст статті

  • Артилерія - саме грізна зброя в WoT
  • Пт-шки наздоганяють арту

Артилерія - саме грізна зброя в WoT

Разовий шкоди (альфа-страйк) - це середній шкоди, що завдається противнику за один постріл. Безсумнівно, найбільш забійними гарматами оснащені самохідні артилерійські установки - САУ / арту. Причому основним снарядом у артилерії є фугас. Якщо судити по альфі фугасної снаряда, то найбільшим втратою володіє САУ Т92. Американська арту 10 рівня має альфою в 2250 шкоди. Такий альфи цілком достатньо, щоб сваншотіть будь танк 9 рівня. Втім, і танки десятого лівіла йдуть в ангар після попадання снаряда американської САУ. У Т92, крім великого разового шкоди, фіксується високий розліт снарядів від фугасу. Таким чином, вистріливши між 2-3 танками, можна пошкодити відразу кілька машин.Крім того, у Т92 найбільший калібр в грі - 240 мм.

натисніть на картинку для збільшення

Друге місце в топі забійних артилерії займає британська САУ - Conqueror GC з альфою в 2200 шкоди. На відміну від американця, у арти з Туманного Альбіону немає бронебійних снарядів, але зате вище бронепробиваемость фугасним снарядом.

натисніть на картинку для збільшення

Третє місце в топі артилерії можна віддати німецької САУ G. W. E 100. Середній разовий шкоди німця, побудованого на шасі важкого танка E 100, становить 2000 одиниць утрати. Калібр зброї - 210 мм, шкоди бронебійним снарядом на 250 одиниць менше, ніж у американця - 1550 одиниць. ГВЕ трохи точніше Т92, та й в силу своєї конструкції може вистрілити в упор по ворогу, що не може зробити Т92 через підпірки, що підтримує важке 11-тонне знаряддя.

натисніть на картинку для збільшення

Що стосується інших націй, то французька артилерія ніколи не відрізнялася високою альфою. У радянських танків найбільшим разовим втратою володіють відразу кілька танків: С51, СУ-14-1, СУ-14-2, Про. 212А. На них встановлюється 203-міліметрове знаряддя "Б-4", середній шкоди якого становить 1850 одиниць. У топову радянську САУ Про. 261, навпаки, встановлено трохи більше слабке знаряддя, ніж у попередника, з альфою в 1700 одиниць. У китайській і японській дереві танків поки артилерії немає.

натисніть на картинку для збільшення

до змісту ↑

Пт-шки наздоганяють арту

Але не тільки у артилерії є забійні знаряддя. Так, у британській пт-сау FV215 183 - найбільшої шкоди в World of Tanks бронебійним снарядом. Середній разовий шкоди 183-міліметрового корабельного знаряддя становить 1150 одиниць. Причому саме британець є володарем самого потужного знаряддя серед звичайних танків.Осколково-фугасний подкалиберний снаряд може похвалитися високою альфою в 1750 шкоди. І це у звичайній пт-сау ...

натисніть на картинку для збільшення

Другим в топі пт-шек з потужними знаряддями йде німецька пт-сау JgPzE100, побудована все на тій же базі важкого німця E100. Альфа 170-міліметрового знаряддя дорівнює 1050 одиницям шкоди, а гарне кругове бронювання роблять "Ягу" самої броньованої пт-сау 10 рівня.

натисніть на картинку для збільшення

У китайців і японців поки немає пт-сау, а протитанкові САУ радянської, американської та французької гілки в одному з останніх патчів понерфілі. Зокрема, у радянського Про. 268, французького Foch 155, американських T110E3 і Т110Е4 урізали альфу знарядь з 850 до 750 одиниць утрати. Причому пт-шки все частіше і частіше потрапляють під нерф.

Огляд Т92, найпотужнішою арти в грі, можна глянути в наступному відеоролику: