Кращі носяться гаджети 2015 року

Термін "носяться гаджети" охоплює широкий спектр портативних пристроїв, які можливо носити на тілі.

Ось короткий огляд топ-10 носяться гаджетів 2015 року за версією інтернет-видання Richestlifestyle.

Зміст:

  • 10. Google Glass
  • 9. MetaWatch
  • 8. Pebble Steel
  • 7. Basis B1 Band
  • 6. Jaybird Reign
  • 5. Skulpt Aim
  • 4. NeuroOn
  • 3. Smarty Ring
  • 2. Creoir Ibis
  • 1. Vigo

10. Google Glass

"Розумні окуляри", які повинні поєднувати 3 в 1: відеощоденник, доповнену реальність, мобільний зв'язок плюс вихід в Інтернет. У першій версії очок повноцінно діяв лише відеощоденник, а інші складові були реалізовані лише частково. В даний час окуляри версії 3. 0 продаються за 100 000 рублів і робити висновки про те, чи вдасться цього гаджету завоювати велику популярність, ще рано.

9. MetaWatch

Наручний годинник, сумісні з Apple iPhone (4S і 5 версіями) і всіма мобільними телефонами на Android. Вони дозволяють переглядати оновлення зі смартфона, перевіряти пропущені дзвінки, отримувати інформацію про погоду і робити все, що можна очікувати від SmartWatch. Гаджет з'єднується зі смартфонами через Bluetooth 4. 0. Заряду батареї MetaWatch вистачає на 7 днів автономної роботи.

8. Pebble Steel

До переваг "розумних годин" від Pebble Steel відносяться: елегантний металевий корпус, ремінець з листкової сталі, дисплей з підсвічуванням, велика функціональність і п'ять-сім днів автономної роботи. Для захисту екрану годин використовується Corning Gorilla Glass. Гаджет підтримує платформи Android і iOS, дозволяє отримувати повідомлення і відповідати на SMS, електронну пошту, повідомлення в Facebook і Twitter.

7. Basis B1 Band

Цей фітнес-браслет пропонує основні функції, такі як відстежування сну і відстеження руху, а також додаткові можливості, такі як трекер серцевого ритму. Гаджет контролює частоту пульсу протягом дня і аналізує отримані дані. Він також розповість, як сильно ви потіли під час тренування.

6. Jaybird Reign

Ще один фітнес-браслет, який потрапив до рейтингу носяться гаджетів завдяки системі оповіщення про необхідність перейти від бездіяльності до активності і детектору активності. Браслет сумісний з усіма версіями iPhone, починаючи від 4S і закінчуючи iPhone 6+, а також телефонами на платформі Android-4. 3 і вище. Відмінна ідея подарунка на Новий рік або день народження підлітку.

5. Skulpt Aim

Перший в світі гаджет для вимірювання м'язової маси за допомогою натискання однієї кнопки. Він вміє вимірювати відсоток жиру в м'язі і якість мускулатури в цілому. Все що потрібно зробити для вимірювання - помістити Skulpt Aim навпаки м'язи. Результати будуть передані на приладову панель через Bluetooth.

4. NeuroOn

Все ненавидять будильники. Але до сих пір вони були необхідні, щоб ми могли вчасно прокидатися вранці. Маска NeuroOn виконує всі функції будильника і позбавлена ​​його недоліків. Це пристрій для поліфазного сну - режиму, який дозволяє скоротити необхідний час щоденного сну до 2-6 годин. Якщо ви коли-небудь хотіли менше спати і відчувати себе при цьому відмінно, NeuroOn виконає це бажання.

3. Smarty Ring

Стильний портативний гаджет для керування смартфоном. З його допомогою вам не потрібно турбуватися про необхідність натискання на кнопку для прийняття або відхилення вхідного дзвінка. Все оповіщення про дзвінки та SMS і управління плеєром буде прямо на вашому пальці.

2. Creoir Ibis

Фінська фірма Creoir пропонує розкішні годинник Ibis SmartWatch. Вони відрізняються від безлічі інших "розумних годин" яскравим дизайном і являють собою справжню прикрасу для чоловічої руки. Гаджет сумісний з IOS і Android пристроями, використовує Bluetooth 4. 0, оснащений Wi-Fi, має акселерометр, GPS і датчик освітленості.

1. Vigo

Очолює список носяться гаджетів 2015 розробка студентів з університету Пенсільванії. Vigo аналізує самопочуття водія, який керує транспортним засобом і попереджає про збільшення ймовірності дорожньо-транспортної пригоди. Для попередження можна вибрати м'яку пульсуючу вібрацію, неяскравий LED світло, або надихаючу пісню. Якщо ж нічого з перерахованого вище не набуло ефекту і водій все-таки заснув, Vigo тут же відправить спеціальний вибросигнал.