Кращі способи інвестування в 2016 році

Прогнози економістів на цей рік стають все більш похмурими, і багато хто вже не раз замислювалися про те, чи реально уберегти свої кошти від кризи в наш час. Важливо розуміти наступне: якщо не змусити гроші працювати на себе сьогодні, то вже завтра доведеться працювати на них. На щастя не все так погано, ми ретельно проаналізували методи інвестування, які стануть найефективнішими і безпечними в 2016 році .

Інтернет-активи

Найбільш перспективний метод інвестування коштів в 2016 році. Торгові роботи Форекс, система ПАММ-рахунків - подібних активів сьогодні можна знайти дуже багато. Вони відрізняються за сферою діяльності та структурі, і приносять дохід також по-різному. Зараз найбільш дохідними активами називають надійні бінарні опціони, Форекс-роботи (радники експерти), різноманітні краудфаундінговие платформи (громадський фонд взаємодопомоги), а також біржі кредитів. Перед тим, як інвестувати в один з фондів, радимо вивчити всю наявну про нього інформацію, щоб зрозуміти, скільки вам вдасться заробити за тій чи іншій період. Цікаво, що на одних проектах ви зможете заробити до 10% в місяць, а на інших - 80%, і все це - пасивний заробіток!

Інвестування в дорогоцінні метали

Цей спосіб інвестування давно вважається одним з найстабільніших і успішних, тому розглядаємо його другим пунктом.Дорогоцінними металами прийнято називати паладій, золото, платину і срібло.

Існує кілька способів покупки таких виробів:

  • покупка цінних паперів, забезпечених золотом (здійснюється в переважній більшості через фондові біржі);
  • купівля зливків в банківських установах. В даному випадку потрібно буде заплатити податок (13%);
  • відкриття знеособленого рахунку, в якому метали будуть виступати в якості валюти. В реальності у вас не буде ніяких металів на руках, тут все умовно. Прибуток від відкриття такого рахунку ви будете отримувати в разі зростання цін на дорогоцінні метали;
  • покупка дорогоцінних монет. На сьогоднішній день головним постачальником монет такого типу є Ощадбанк.

Розробка власного інтернет-проекту

Багато чули про те, що у Всесвітній мережі можна заробляти неймовірні гроші, потрібно тільки трохи постаратися. Чи доступно це вам? Безсумнівно, слід тільки трохи розібратися в темі.
Отже, на планеті вже понад 600 мільйонів ресурсів, кожен сайт є окремим проектом. Всі вони відрізняються за своєю типології один від одного.

На сьогоднішній день все інтернет ресурси можна розділити на:

  • інтернет-магазини;
  • відео-сервіси;
  • соціальні мережі;
  • блоги;
  • дошки оголошень;
  • новинні портали.

Цікаво, що на одних сайтах можна заробляти 1000-2000 рублів на місяць, а на інших - шестизначні суми і навіть більше. Все це залежить від величезної кількості чинників - тематика, трафік, наявність в каталогах, вік домену, різноманітні рейтинги. Щоб вийти в ТОП за своєю тематикою і почати заробляти реальні гроші, і знадобляться певні капіталовкладення. Ви будете платити вебмайстрам, які виведуть ваш ресурс на верхні позиції пошукових систем, після чого процес піде значно впевненіше.Таке інвестування можна назвати безпечним і довгостроковим: з часом сайт буде тільки цінніше, особливо якщо поповнювати його цікавою інформацією. Якщо такий вид заробітку набридне, ви зможете продати ресурс за хороші гроші.

Висновок: розробка свого інтернет-проекту є прибутковим і вигідним вкладення коштів, головне бути винахідливим, розвиватися, і вчитися просуванню самостійно, щоб не втрачати гроші на сторонніх фахівців.

Альтернативний варіант - купити готовий інтернет-портал, у якого вже є певна репутація і рівень. Це дозволить вам моментально отримувати дивіденди від вкладення в готовий, вже налаштований актив, що має на увазі пасивний заробіток без витрати нервів і часу.

Інвестування в знання

Даний спосіб інвестування вважається найефективнішим, і вже точно найбільш безпечним з усіх перерахованих вище. Однак він вимагає куди більше сил і часу, ніж попередні способи. Якщо вкласти кошти в знання правильно, прокачати мозок в тій сфері діяльності, в якій ви зібралися працювати, то результати будуть приголомшливими, причому вже дуже скоро.

Прикладом може стати та ж розробка популярного інтернет-ресурсу. Вище ми розповіли, що для отримання прибутку на ранніх етапах, вам знадобиться людина, яка вміє правильно створювати сайти, монетизувати їх і розкручувати, тобто підтримувати на верхніх позиціях в пошукових системах.

Звідси випливає риторичне питання: для чого ж наймати такого працівника, якщо їм можете стати ви? !

Сподіваємося, після прочитання цієї статті ви будете дивитися на світ більш оптимістично, а ваш прибуток в 2016 році буде тільки примножуватися.