Кращі способи виходу з угоди на Форекс

Трейдери Форекс багато говорять про досконалої точці входу, об'єднанні різних показників і основних умов для пошуку найкращих можливостей. Набагато менше приділяють увагу вибору хорошої точки виходу, хоча це не менш важливий аспект. Кращі способи виходу з угоди в нашій статті. Правильний вибір точки виходу з угоди на ринку форекс читайте далі.

Система критеріїв

Один з найбільш логічних способів виходу з угоди на Forex відноситься до стратегії, на підставі якої ви увійшли в торгівлю. Ви напевно вже запланували вихід заздалегідь. Наприклад, якщо ви ввели позицію на перетині ковзних середніх, як правило, краще вийти на протилежному схрещуванні. Крім того, якщо ви купили на прориві, то повинні продавати, коли ціна пробиває нижню позначку. Для виходу з угоди ви повинні мати деякі заздалегідь викладені критерії.

Скользящий стоп

Він може бути використаний для захисту від втрат і фіксації прибутку. Застосовується в поодинці або в поєднанні з іншим способом. Однією з труднощів використання трейлинг стопа є визначення віддаленості від цінового дії. Встановлення ордера занадто близько призводить до занадто раннього взяття прибутку. А надто далека установка може сприяти тому, що ви взагалі не отримаєте ніякого прибутку. Тестування трейлинг стопа з використанням минулих даних є хорошим способом виявлення правильної дистанції.

Питання в тому, чи можна використовувати ці способи для бінарних опціонів і ПАММ-торгівлі? !

Цільова ціна

Вона являє собою хороший спосіб виходу з угоди на Форекс за умови вибору реалістичного рівня. Якщо цільова ціна занадто далеко, вона не буде досягнута, а в кінцевому підсумку ви, швидше за все, втратите гроші, коли ринок розгорнеться. Аналогічним чином, якщо ваша мета встановлена ​​занадто близько, то ви заробляєте недостатньо багато для виправдання поточних ризиків.

Технічні рівні, такі як опорні точки, є відмінним ціновим орієнтиром. Вони використовують останні дані, щоб пристосуватися до волатильності ринку. Ключові рівні розвороту - це реалістичні цінові цілі для отримання прибутку. Крім того, опорні точки знаходяться під наглядом тисяч професійних трейдерів, а тому краще пророкують точки розвороту.

Технічні показники

Фібоначчі, хвилі Еліота і інші технічні показники також є хорошими способами виходу з угоди на Форекс , а кращі індикатори 2015 року найбільш ефективні в денний торгівлі. Математична послідовність Фібоначчі пророкує переломні моменти з надзвичайною точністю, а індикатор ATR є хорошим інструментом для вимірювання руху цін. Замість того щоб вибрати довільне число пунктів в якості рівня прибутку, скоротіть вдвічі ATR за останні 14 днів, це забезпечить вам більш реалістичні дані.