Кращий спосіб забезпечити безпеку дитини в автомобілі

В даний час в країнах Європи держава приділяє величезну увагу забезпеченню дитячої безпеки в автомашинах. Вони виробляють і безперестанку вдосконалюють різні засоби для безпечного пересування діточок в автомобілі. Наприклад, в західній Європі немовляти не випишуть з пологового будинку, поки щасливий тато не надасть спеціальний засіб для транспортування немовляти.

Дитяче автокрісло

А як у нас? З недавніх часів сидить в машині дитину в спеціальному автокріслі, на дорогах Росії можна було побачити дуже рідко. Однак з січня 2007 року, коли в ПДД з'явилися зміни, які вимагають перевозити дітей до 12-ти років з "застосуванням спеціальних утримуючих пристроїв", захвилювалися і батьки-автомобілісти, злякавшись обіцяних штрафів, довелося їм купити дитяче автокрісло для свого малюка. Однак до сих пір тільки невелика частина російських автомобілістів перевозить своїх дітей в спеціалізованих дитячих автокріслах. Всіх інших мучить питання, як правильно вибирати автокрісло і чи потрібно, взагалі, купувати його. Варто! Обов'язково! Чи не тому, щоб "не приставали" поліцейські, а для того, щоб максимально захистити свою дитину.

Для чого потрібне дитяче автокрісло?

Основне завдання дитячого автомобільного крісла складається в забезпеченні безпеки дитини, причому не тільки в ДТП, але і при різкому гальмуванні або екстреному маневрі.В даний час дуже багато фірм пропонують різні види і купити дитяче автокрісло не так вже й важко - головне мати бажання і гроші. Важливо знати, що дитяче автокрісло має бути правильно закріпленим в салоні автомашини, а дитина в ньому правильно був пристебнутий. Для цієї мети виробники оснащують дитячі автокрісла наклейками, на яких відображаються інструкції, які наочно показують процес правильного кріплення. Також дитячі автокрісла надають допомогу малюкам подорожувати з комфортом.

Дитячі ролики

Трохи подорослішавши, діти прагнуть кататися на роликових ковзанах, адже словами не передати ті емоції і адреналін під час катання! Роликові ковзани для дітей, по-іншому дитячі ролики - це найбільш затребуваний і популярний товар для активного відпочинку для дітей! Все-таки ролики є не просто модною забавою, але ще й відмінним засобом для розвитку дитини. Координація, зміцнення м'язів ніг і інших груп м'язів, вміння керувати своїм тілом, - розвитку саме таких дуже важливих навичок сприяють дитячі роликові ковзани.

Конструкція дитячих роликів розроблена спеціальним чином для максимально безпечного катання. Зустрічаються навіть такі дитячі ролики, на яких діти можуть кататися, починаючи з трьох років. Такі ковзани мають ззаду замість одного колеса два по центру рознесених в сторони, яке фактично виключає бокове навантаження на зв'язки гомілкостопу.

І звичайно, не треба забувати і про захисній екіпіровці. Головні атрибути - шолом, наколінники, напульсники і налокітники, та ще з малюнками улюблених персонажів ... Такий набір природно сподобається юному ролер!