Кращі центри лікування алкоголізму, рейтинг клінік Росії

Алкоголізм може мати тривалий вплив на багато аспектів життя людини. І перед тими, хто хоче позбутися своєї залежності, встане складний вибір оптимальної клініки лікування алкоголізму. Цей вибір не повинен бути обмежений територіальним розташуванням конкретного закладу. Якщо поїздка в інше місто є прийнятним варіантом, представляємо вам найкращі центри лікування алкоголізму Росії. Ми не ділимо центри від гіршого варіанту на краще, всі вони давно і успішно працюють і допомагають тисячам людей.

В якості оперативної допомоги при запої ми пропонуємо ознайомитися з найефективнішими засобами від алкоголізму. 10 кращих народних і медикаментозних засобів з високою ефективністю.

Зміст:

 • 10. Реабілітаційний центр Сочі Next
 • 9. Наркологічна клініка "Сім'я"
 • 8. Алкоголь "Хелп"
 • 7. Наркологічна клініка "12 кроків"
 • 6. Центр Бехтерєв
 • 5. Центр "Невський"
 • 4. Клініка "Порятунок"
 • 3. Клініка Маршака
 • 2. Клініка Ісаєва
 • 1. ГНЦ ССП Сербського Відділення наркології

10. Реабілітаційний центр Сочі Next

// narkoclinika-next. ru /

Спеціалізований центр з лікування наркоманії і алкоголізму, розташований в Сочі. Пропонує своїм клієнтам анонімність і спокійну обстановку, щоб почати процес позбавлення від руйнуючої життя і здоров'я звички. Передбачено кілька варіантів лікування, в тому числі програма "12 кроків", використання гіпнозу, кодування і лікування за методом Довженка.Під час перебування в умовах стаціонару пацієнти знаходяться в персоналізованих палатах, їм дозволені побачення з рідними. Співробітники центру працюють в тісному контакті з родичами хворих, тим самим надаючи всебічне вплив на людину, що бажає кинути пити.

9. Наркологічна клініка "Сім'я"

// narkologicheskaya-klinika. com

Одна з кращих клінік лікування алкоголізму в Москві. Клієнти проходять лікування в умовах повної анонімності. Програма "12 кроків" і медикаментозне лікування доповнюються фізіотерапією і психотерапією. В "Родині" можливо як стаціонарне, так і амбулаторне лікування для людей, які знаходяться в нетривалому запої (2-3 дні) або не можуть відмовитися від відвідування роботи або навчання. Персонал укомплектований висококваліфікованими фахівцями різних профілів, так що немає необхідності вести хворого на обстеження в інші клініки.

8. Алкоголь "Хелп"

// alkogolhelp. org /

Московська клініка, що спеціалізується на позбавленні від двох найстрашніших залежностей - наркоманії та алкоголізму. Укомплектована вузькоспеціалізованими, ліцензованими професіоналами. Можливо як лікування в стаціонарі, так і виїзд нарколога на будинок. При лікуванні алкоголіків акцент робиться не тільки на детоксикацію організму, але і на психотерапію і кодування (як завершальний етап терапії). Пацієнтам надаються сучасні умови лікування, харчування, і різні варіанти перебування - від одномісних палат до 4-5 місцевих (найдешевший варіант). Перед направленням у "Хелп" не потрібно збирати ніяких аналізів і довідок, всі необхідні маніпуляції фахівці центру проведуть на місці.

7. Наркологічна клініка "12 кроків"

Входить до числа кращих клінік лікування алкоголізму в Санкт-Петербурзі і займається реабілітацією алкоголіків, ігроманів і наркоманів понад 14 років.Методика рятування від алкоголізму включає:

 • висновок із запою і детоксикацію організму;
 • медикаментозну терапію для усунення тяги до спиртного;
 • створення індивідуальної програми для кожного пацієнта, спрямовану на запобігання рецидивів;
 • психологічну та соціальну реабілітацію.

Медики "12 кроків" працюють не тільки з чоловічим, а й з жіночим і з підлітковим алкоголізмом.

6. Центр Бехтерєв

// www. bechterev. ru

Ще одне відоме багатопрофільний лікувальний заклад в Санкт-Петербурзі, що надає висококласну допомогу наркозалежним та особам, що страждають на алкоголізм. Лікуватися можна анонімно, в амбулаторних, або стаціонарних умовах (цілодобово або з перебуванням в стаціонарі днем ​​і повернення додому на ніч). Палати в стаціонарі дуже комфортабельні і обладнані кондиціонером, туалетом, душем і телевізором. Для вегетаріанців і людей, які дотримуються дієти, передбачено відповідне харчування.

Ось етапи антиалкогольного лікування:

 1. Усвідомлення проблеми (з виведенням з запою на дому, якщо це необхідно).
 1. Повний діагностичне дослідження, від вивчення спадковості до УЗД і електроенцефалограми.
 1. Детоксикація.
 1. Противорецидивная терапія з використанням ін'єкцій та іншої хімічної захисту, а також впливу на мозок.
 1. Повернення до нормального життя.

Можливо кілька варіантів оплати лікування, в тому числі в кредит.

5. Центр "Невський"

// nevskiitsentr. ru /

Хороша клініка лікування алкоголізму, розташована в Краснодарі, пропонує цілісний і інтегративний психологічний підхід до лікування алкоголізму. Давно і успішно працює програма лікування наркоманії, алко-і тютюнозалежності "12 кроків" складається з мотиваційної і когнітивно-поведінкової терапії, а також медикаментозного впливу на організм.Завдяки вузькій спеціалізації медиків, що працюють в "Невському", досягається висока ефективність лікування. Великим плюсом є наявність у кожного хворого консультанта-куратора - це людина, яка в минулому сам успішно пройшов лікування.

Навіть після закінчення лікування, "Невський" пропонує підтримує спільнота для своїх "випускників", їх сімей та друзів за допомогою участі в групах самодопомоги.

4. Клініка "Порятунок"

// narkologicheskaya-pomosch. ru /

Головний центр клініки знаходиться в Москві, а філії є в більшості великих міст РФ. Як і в інших клініках, лікування в "Спасіння" повністю анонімне. У відгуках пацієнти хвалять професіоналізм команди медиків, що працює в клініці і відзначають, що можлива кодування на виїзді додому до хворого. Однак самі тривалі результати дає стаціонарне лікування "12 кроків", де з алкоголіком будуть постійно працювати психологи і наркологи. Для тих пацієнтів, які не бажають лікуватися, існує послуга "Інтервенція" (надання психологічної допомоги). Завдяки їй більшість алкоголіків погоджуються лягти в клініку. Середня тривалість курсу лікування від пияцтва становить від 3 до 7 місяців.

3. Клініка Маршака

// www. marshak. ru /

На третьому місці в рейтингу кращих клінік з лікування алкоголізму перебуває одна з найстаріших московських клінік з лікування людей з різними залежностями. Всі пацієнти проходять всебічну діагностику ускладнень алкоголізму і на підставі її отримують персоналізовану допомогу. Фахівці клініки використовують як передові, так і давно існуючі, які довели свою результативність методики, в тому числі:

 • фізіотерапію;
 • перегляд тематичних фільмів;
 • кинезиогенная терапію;
 • медикаментозну терапію;
 • індивідуальну та групову психотерапію;
 • індивідуальний підбір препарату-блокатора для кодування.

В стаціонарі існують 1-2 і 3-місні палати, цілодобове спостереження психологів і чотириразове харчування.

2. Клініка Ісаєва

// narcomedic. ru

Шановна і працює з 2005 року (раніше відома як "Незалежність") клініка, з великою кількістю реабілітаційних центрів по всій Росії. Основне заклад на 35 ліжок знаходиться в Москві.

 • Особливістю реабілітаційного процесу в даному закладі є те, що новачки завжди потрапляють в палату з людиною, який успішно пройшов як мінімум половину шляху до здорового життя.
 • Незвичайна і дієта, вона підбирається з урахуванням соматичних порушень конкретного пацієнта.
 • Лікування відбувається за програмою поетапної реабілітації "12 кроків". Однак ця програма розрахована не тільки на самого пацієнта, але і на близьку йому людину, який має вплив на алкоголіка, користується авторитетом.

1. ГНЦ ССП Сербського Відділення наркології

// serbsky. ru /

Московське наркологічне відділення, що існує на базі на базі ГНЦ ССП ім. В. П. Сербського, працює з 1960 рр. і за цей час накопичило величезний досвід по лікуванню алкоголіків, наркоманів, ігроманів і курців. Лікування може бути як в амбулаторних, так і в стаціонарних умовах. В ході проходження комплексної програми з пацієнтом будуть працювати не тільки наркологи та психологи, а й терапевти, невропатологи та хірурги. Передове устаткування, облік особистісних особливостей хворого, розроблені співробітниками відділення персональні методики, сімейна і групова терапія дозволяють досягти вражаючих результатів. У даного закладу безліч позитивних відгуків від колишніх пацієнтів.