Кращі сноуборд маски сезону 2014-2015

Якщо більшість людей носить окуляри в жарку сонячну погоду, то сноубордисти навпаки, вважають за краще одягати їх в заметіль;).

Кращі сноуборд маски захистять ваші очі і обличчя від від сонця, вітру і снігу, будуть міцно триматися при падінні, завдяки якісним ременів.

Колір лінз варто вибирати орієнтуючись не на красу, а на умови при яких доводиться кататися. Як правило темніші спектральні кольору лінз використовують в ясну погоду, а світлі в похмуру.

Вибрати якісну сноубордний маску 2014-2015 року спробуємо за результатами тестів, оглядів і відгуків видання WhiteLines.

Я нагадаю, що місяць тому ми вибрали найкращі сноуборди цього сезону.

Зміст:

  • Adidas Pinner (14-15)
  • Anon M2
  • Dragon Advanced Projects X2
  • Dye T1 Bjorn Leines Pro
  • Nike Command Transition
  • Oakley Flight Deck
  • Smith I / OX Snowboard Goggles

Adidas Pinner (14-15)

Головна особливість цієї моделі полягає в можливості використання оптичних лінз. При цьому маска має систему їх швидкої зміни і сумісна із шоломом. Має передове покриття лінз для захисту від запотівання. Середня ціна: 4500 руб.

Anon M2

Модель має кращу на сьогоднішній день системою зміни лінз, завдяки технології Magna-Tech на магнітах. Протитуманні покриття захищає від запотівання, а міцний полікарбонат в складі простить невдалі приземлення з кикера. Вартість: 12000 руб.

Dragon Advanced Projects X2

Ширококутова, безкаркасні сноуборд маска з системою зміни стекол Swiftlock.Мають відмінну систему вентиляції, щоб забезпечити відмінну видимість в будь-яких умовах. Придбати можна за 15000 руб.

Dye T1 Bjorn Leines Pro

Ці окуляри відрізняються великим кутом огляду і найлегшою рамою. У комплекті поставки є запасна лінза для сонячної погоди. Для заміни слід відстебнути 4 кліпси. Продається за 5000 руб.

Nike Command Transition

Обтічна форма для максимального комфорту периферичного зору. Захист від 100% УФ випромінювання і спеціальне водовідштовхувальне покриття. Але найголовніше, це адаптивні лінзи, що реагують на зміну умов освітленості. Купити в Росії поки неможливо.

Oakley Flight Deck

Маска без оправи, що дозволяє мати відмінний огляд. Як і модель від Nike, оснащені лінзами, адаптуються під умови освітлення. Реалізуються за 10000 руб.

Smith I / OX Snowboard Goggles

Одна з кращих фірм виробляють маски для сноуборда , в сезоні 2014-2015 представила новинку, найдосконалішу розробку з фотохромної лінзою. Така технологія дозволяє масці самозатемняющееся під дією ультрафіолетового випромінювання, забезпечуючи ідеальний огляд в будь-яку погоду. Немає в наявності в магазинах країни.