Кращі розумні годинник, огляд smartWatch

На початку минулого року "розумні годинник" обіцяли стати справжнім хітом серед гаджетоманів усього світу. На жаль, революція в світі мобільних пристроїв не відбулася. Однак розумні годинник або SmartWatch знайшли свій сегмент шанувальників і користуються досить високою популярністю.

Гаджет може використовуватися як пристрій зв'язку, вміє з'єднуватися зі смартфоном, а також напевно стане в нагоді шанувальникам спорту, т. К. Багато моделей вміють стежити за пульсом, заміряти кроки, швидкість і витрата калорій.
Кращі розумні годинник увійшли в наш огляд SmartWatch . Топ-5 моделей 2014 року відрізняються багатим функціоналом і надійністю. В основу для складання вибірки лягли відгуки реальних інтернет-користувачів.

Ми підготували оновлений рейтинг, куди увійшли кращі розумні годинник 2016 року.

Зміст:

  • 5. ASUS ZenWatch
  • 4. LG G Watch R
  • 3. Sony Smartwatch 3
  • 2. Explay N1
  • 1. Moto 360

5. ASUS ZenWatch

Ці розумні годинник, огляд яких заслуговує на окрему увагу, були анонсовані восени 2014 року і в Росії поки не продаються. Тайванські інженери постаралися врахувати помилки і недоробки конкурентів, створюючи стильні і дійсно функціональні годинник.

Характеристики ZenWatch: ОС Android Wear, 4Гб вбудованої пам'яті, Bluetooth, процесор 1, 2 ГГц, 512 Мб оперативної пам'яті, док-станція з microUSB, вібро, датчик серцебиття, надійний захист від пилу і вологи .

4. LG G Watch R

Ця модель - одна з небагатьох, що мають традиційну круглу форму корпусу.

Характеристики G Watch R: екран 1, 3 дюйма, ОС Android Wear, 4Гб вбудованої пам'яті, Bluetooth, процесор 1, 2 ГГц, док-станція з microUSB, 512 Мб оперативної пам'яті.

Корпус з нержавіючої сталі, ремінець LG G Watch R - з якісної телячої шкіри.

Середня ціна - 17 000 рублів.

3. Sony Smartwatch 3

Годинник має стильний корпус з нержавіючої сталі, ремінець може бути сталевим або пластиковим. На вибір доступні салатовий, рожевий, білий, чорний і ексклюзивний сталевий кольору.

Характеристики Sony Smartwatch 3: екран 1, 6 дюйма, ОС Android Wear, 4Гб вбудованої пам'яті, Bluetooth, процесор 1, 2 ГГц, 512 Мб оперативної пам'яті, док-станція, монітор фізичної активності, гіроскоп, компас, акселерометр, захист від вологи.

Середня ціна - 11 000 рублів.

2. Explay N1

Представляють собою повноцінний комунікатор, укладений в корпус з пластика.

Характеристики Explay N1: екран 1, 44 дюйма, зв'язок GSM 900/1800, Bluetooth, підтримка OGG, MP3, WAV, MP4, FM-радіо, диктофон. Акумулятора годин вистачає на 5, 5 годин в режимі розмови. Встановлювати нові додатки не можна, але при скромній ціні годинник виконують свої основні завдання - забезпечують зв'язок і поставляють медіа-контент через аудіо-плеєр і радіо.

Середня ціна - 3 000 рублів.

1. Moto 360

Кращі розумні годинник 2015 року , на жаль, в Росії офіційно не поставляються, однак, доступні на замовлення.

Характеристики Moto 360: екран 1, 56 дюйма, ОС Android Wear, 4Гб вбудованої пам'яті, Bluetooth, процесор 1, 2 ГГц, 512 Мб оперативної пам'яті, док-станція. Корпус може бути виконаний в сталевому і чорному варіантах, також можна за доплату замовити сталевий ремінець.

Середня ціна - 19 000 рублів.