Кращі сайти про фітнес

Фітнес - це не просто суцільні тренування, це процес підтримки свого організму в оптимальному стані. Від поняття фітнесу невіддільні правильне харчування, гігієна, здоров'я. При бажанні якісну інформацію по темі не складно знайти на нескінченних просторах Рунета.

Сьогодні ми пропонуємо десятку, в якій зібрані кращі сайти про фітнес російською мовою.

Зміст:

  • 10. FitAll. ru
  • 9. Beauty-Fitness. ru
  • 8. BodyMap. ru
  • 7. Fitseven. ru
  • 6. FitnesSpace. ru
  • 5. steelfactor. ru
  • 4. Geekrunner. org
  • 3. Fatalenergy. com. ru
  • 2. fittrends. ru
  • 1. Onfit. ru

10. FitAll. ru

Сайт присвячений жіночому фітнесу та включає як розділи, присвячені вправам і дієт, так і відведені косметичних процедур, гігієні і здоров'ю. У скарбничці сайту є відео уроки.

9. Beauty-Fitness. ru

Сайт присвячений одночасно фітнесу та косметичних процедур. На сайті є форум, а також розділ, присвячений спеціальній літературі з фітнесу, силовим тренуванням, стилю і краси.

8. BodyMap. ru

Основні тематики, представлені на сайті - силові тренування, фітнес, бодібілдинг, здоровий спосіб життя. Окремий розділ присвячений тому, як мотивувати самого себе і близьких на заняття спортом, як підтримувати регулярні тренування і як поєднати фітнес з важкою роботою і активним життям.

7. Fitseven. ru

Сайт починався як персональний блог, сьогодні тут маса матеріалів по правильному харчуванню, вправам, домашньому фітнесу, схудненню.Особливо варто відзначити наявність розділу, присвяченого тренувань після 30 років.

6. FitnesSpace. ru

Сайт присвячений набуття ідеальної форми і пропаганді здорового способу життя. Містить поради для новачків і досвідчених спортсменів, а також масу історій зареєстрованих користувачів. Окремі розділи присвячені фітнесу для чоловіків, жінок, мотивації, спортивного харчування та інвентарю.

5. steelfactor. ru

Найбільший в Рунеті портал про бодібілдинг, фітнес, пауерліфтингу та силовому екстриму. Сайт працює з 1999 року. Форум steelfactor. ru вважається найпопулярнішою тематичної майданчиком для спілкування новачків і професіоналів.

4. Geekrunner. org

Сайт присвячений бігу в усіх його проявах. Тут є інформація про те, як побудувати тренування, яке взуття і одяг використовувати, які акції для бігунів проводяться в містах Росії.

3. Fatalenergy. com. ru

Сайт присвячений бодібілдингу та містить масу інформації про програми тренувань, харчування, вправи, події та заходи зі світу бодібілдингу. Є форум для спілкування.

2. fittrends. ru

На сайті можна скласти режим тренувань, підібрати вправи, відкоригувати харчування і підібрати фітнес-клуб. Для спілкування передбачені спільноти зареєстрованих користувачів.

1. Onfit. ru

Кращий фітнес сайт присвячений клубній культурі і містить великий каталог російських фітнес-клубів, а також матеріали по тренуваннях, майстер-класами, здоровому харчуванню. Для спілкування передбачена міні - соціальна мережа, в якій користувачі об'єднуються в групи по відвідуваним клубам.