Кращі пам'ятки Венеції

Італія - ​​місце паломництва туристів. Тут можна зустріти відпочиваючих з усього світу. Приїжджають сюди люди різних вікових категорій - від молодят в медовий місяць до пенсіонерів-мандрівників.

Звичайно, центром туризму є неповторна Венеція. Людина, що побувала в цьому унікальному місті-порте, мріє повернутися сюди знову.

Особливо приємно, що ціни на готелі Венеції 3 зірки досить прийнятні. Цікаві Венеції вражають своєю архітектурою. Розглянемо найкращі пам'ятки цього міста, які просто необхідно відвідати під час поїздки до Венеції.

Зміст:

  • Базиліка.
  • Галерея академії мистецтв.
  • Гранд канал.
  • Палац Дожів.
  • Ка Доро.
  • Дзвіниця Сан-Марко.
  • Міст Ріальто.

Базиліка.

Церква базиліка є уособленням візантійської архітектури. Собор прикрашений мармуром з Константинополя. Всередині церква прикрашена золотими мозаїками, що виробляють незабутнє враження.

Галерея академії мистецтв.

Ця галерея є найбільшим музеєм Європи, що зберігає в собі унікальну колекцію венеціанського живопису 13-18 століть.

Гранд канал.

Гранд канал проходить через все місто. І здійснюючи прогулянку по каналу, ви зможете побачити безліч чудових церков і будівель, що вражають своєю незабутньою архітектурою. До речі, ціни на готелі Венеції 4 зірки по берегах гранд каналу вражають своєю доступністю.

Палац Дожів.

Над площею Сан-Марко височіє палац Дожів. Побудований з рожевого і білого мармуру, він уособлює величність і влада венеціанської республіки.

Ка Доро.

Це найбільш вражаючий палац великого каналу. Друге назви палацу - "Золотий палац". Таку назву палац отримав через свого фасаду, обробленого чистим золотом. У наш час у палаці знаходиться художня галерея.

Дзвіниця Сан-Марко.

Це найвища будівля Венеції, побудоване в 9 столітті. Неповторний вид з 97-ми метрової висоти не залишить байдужим жодного відвідувача.

Міст Ріальто.

Це найголовніший міст великого каналу, побудований в 12 столітті. Він був перебудований в 1591 році.

Це, звичайно, не всі визначні пам'ятки Венеції, але відвідування саме цих історичних об'єктів не забудуться ніколи. У цьому місті здається, що кожна споруда і кожна будівля просто самі розповідають свою історію.

Найкращим часом для відвідування Венеції вважається весна або осінь. Саме в цей час туристів у Венеції не так багато і можна підібрати готель на свій смак і за прийнятними цінами. Також в цей час можна відвідати всі значущі місця, не вистоюючи багатогодинні, виснажливі черги.