Найкращий приціл в world of Tanks (WoT)

Найкращий приціл в World of Tanks (WoT)

Кількість модів до World of Tanks зростає з кожним днем. З'являються нові приціли, панелі ушкоджень, шкурки, різні доповнення до функціонала. Згодом розробники враховують побажання гравців і вносять деякі корективи в гру. Так, з подачі мододелов в грі тепер є можливість стріляти, не відриваючи палець від кнопки миші. Фанати автоматичних гармат хором зітхнули і сказали "спасибі" розробникам. Також завдяки користувачам і мододелам в офіційному клієнті у прицілу з'явився таймер перезарядки. Раніше доводилося гадати, як скоро зарядиться знаряддя, або ставити мод прицілу. Говорити про те, який найкращий приціл в WoT, безглуздо, оскільки у кожного геймера є своя думка з цього приводу.

Так, багато хто вважає, що приціл Jimbo - найзручніший в грі. Частина гравців віддає перевагу футуристичним прицілів, а любителів мінімалізму влаштовує і стандартний приціл. По суті, приціл клієнта за останній рік зазнав не так багато змін. Але не всім гравцям вистачає стандартних функцій прицілу.

В даній статті не буде топ-рейтингу кращих прицілів. Наведемо лише приклади популярних прицілів, а ви вже вирішуйте самі, який приціл краще для вас.До речі, всі приціли встановлюються в папку / WOT / res_mods / версія_текущего_патча / gui.

Зміст статті

  • 1. Приціл Jimbo
  • 2. Історичні приціли Hardscope
  • 3. Футуристичні приціли

1. Приціл Jimbo

Jimbo-приціл - один з найбільш зручних прицілів. У ньому є абсолютно все, що може знадобитися гравцеві в бою: час перезарядки і таймер перезарядки знаряддя, індикатор міцності і кількість снарядів в боєкомплект, жирні маркери і мушка. Даний приціл присутній практично у всіх збірках, а про його популярності вже пора складати легенди.

натисніть на картинку для збільшення

до змісту ↑

2. Історичні приціли Hardscope

Збірка прицілів Hardscope, мабуть, є найкращою в своєму роді. Близько десятка історичних прицілів від популярних танків Другої світової і післявоєнного періоду. Незважаючи на "історичність", вони цілком зручні, мають основними функціями (таймер перезарядки, інфа про противника) і можуть налаштовуватися в залежності від уподобань гравця. Налаштовується приціл звичайної правкою файлу World_of_Tanks / res_mods / 0. 9. 1 / gui / scaleform / HARDscopeSetting. xml в текстовому редакторі. Краще використовувати для редагування Notepad ++.

натисніть на картинку для збільшення

до змісту ↑

3. Футуристичні приціли

До цієї категорії прицілів можна віднести приціли а-ля Ghost Recon або Octagon. Все футуристичні приціли виводять на екран велику кількість інформації: калькулятор броні, показники танка противника, час польоту снаряда і дальність до цілі, кількість снарядів БК, їх типи і багато іншого. Але у них є вагомий мінус - вони займають занадто багато місця на дисплеї і відволікають гравця в бою.

натисніть на картинку для збільшення

Навіть у вищеописаних прицілів є модифікації.Фарбування в інший колір (найпопулярніший - бірюзовий), зміна місця розташування індикаторів, додавання нової фішки веде до появи нового прицілу.

натисніть на картинку для збільшення

Автор статті користується прицілом Jimbo і вважає, що "Джимбо" - найкращий приціл в World of Tanks. А яким прицілом користуєтеся ви?