Найкращі вживані позашляховики і кросовери: рейтинг продажів

В умовах кризи новенький позашляховик або кросовер - занадто дороге задоволення. Але є ще варіант придбати уживане авто. При належному догляді потужний залізний кінь прослужить новому господареві довгі роки. А щоб вам було легше визначитися з вибором, представляємо рейтинг найпопулярніших позашляховиків і кросоверів з пробігом .

При складанні топ-10 враховувалися дані російського аналітичного агентства "Автостат". Його фахівці провели моніторинг продажів старих кросоверів і позашляховиків в I кварталі 2016 року.

Зміст:

  • 10. Mitsubishi Outlander
  • 9. Kia Sportage
  • 8. Nissan Qashqai
  • 7. Honda CR-V
  • 6. Nissan X-Trail
  • 5. Toyota Land Cruiser Prado
  • 4. Land Cruiser
  • 3. Toyota RAV4
  • 2. Chevrolet-Niva
  • 1. Lada 4 × 4

10. Mitsubishi Outlander

На вторинному ринку продано 5200 штук.

Кросовер японської збірки з величезним кліренсом і багажником, в якому можна "пішки ходити". З гідністю витримує всі "принади" російського бездоріжжя, включаючи колії, промоїни і ями.

Недоліки: висока вартість КАСКО.

9. Kia Sportage

Кількість продажів вживаних авто - 5400 штук.

Який старий кросовер краще купити для високих водіїв або великої родини? Kia Sportage. Місця в салоні цього кросовера вистачить навіть для високих і широких в кістки пасажирів, а зручне водійське сидіння не дасть втомлюватися попереку в тривалих поїздках. Але слід пам'ятати, що Kia Sportage - це все-таки не позашляховик, і може застрягти, наприклад, на крижаному і горбистому ділянці.

Недоліки: якщо зупинитися при морозі від 20 градусів і нижче, на холостих обертах знижується температура охолоджуючої рідини до 75-80 градусів. З цією проблемою стикаються багато власників з двигуном G4NA. При русі температура повертається до 90 градусів.

8. Nissan Qashqai

Кількість продажів авто з пробігом - 5700 штук.

До переваг цього кросовера відносяться: високий кліренс (200 мм), середні апетити (11-12 л / на 100 км в міських "пробкових" умовах і 7. 5 літрів на трасі), водійське крісло під будь-яку фігуру і місткий багажник .

Недоліки: салон довго гріється і швидко остигає.

7. Honda CR-V

Кількість продажів б / у автомобілів - 6400 штук.

Кращий сімейний кросовер, ліквідний на вторинному ринку. Переваги: ​​легке управління, хороший клімат-контроль, просторий салон і швидкий завод навіть у морози (від мінус 30 градусів).

Мінуси: кліренс 185 мм поступається попередній моделі з рейтингу кращих кросоверів на вторинному ринку.

6. Nissan X-Trail

На вторинному ринку продано 6400 штук.

Кросовер із суворими лініями, позбавлений будь-якого гламуру. Піч за відгуками власників гріє відмінно, гальма дуже чіпкі, підвіска пружна і м'яка. У величезний багажник влізе все, що потрібно для подорожі і ще трохи. Без проблем заводиться в морози.

Мінус: погана шумоізоляція салону.

5. Toyota Land Cruiser Prado

Кількість продажів - 7300 штук.

Цей залізний самурай призначений для важких битв з бездоріжжям, з яких незмінно виходить переможцем. При цьому не сильно "об'їдає" господаря, витрачаючи на трасі від 7, 5 до 8. 0 літрів на 100 км.

Недоліки: одна з найчастіше викрадаються машин.

4. Land Cruiser

Кількість продажів на ринку старих авто - 7800 штук.

Все сказане про Land Cruiser Prado в повній мірі відноситься і до одного з найбільш надійних позашляховиків на вторинному ринку.

3. Toyota RAV4

Кількість продажів на вторинному ринку - 8300 штук.

Найнадійніший кросовер з пробігом, японської збірки. Впевнено тримає засніжену, брудну і покриту водою дорогу. На крутих підйомах допомагає режим "спорт", щоб авто почав прискорюватися. Середня витрата палива в міських пробках - 10 літрів. Входить в список найбільш продаваних дизельних автомобілів в Росії.

Недоліки: довго прогрівається салон.

2. Chevrolet-Niva

Кількість продажів старих автомобілів - 15600 штук.

Якщо ви стоїте перед питанням, який старий позашляховик краще купити, то можна сказати, що Chevrolet-Niva щодо тихий позашляховик з непоганою якістю збірки. Багажник здається невеликим (320 літрів), але це врівноважується розкладними сидіннями. Ходова частина, підвіска і гальма нарікань у автовласників не викликають.

Недоліки: в морози може виникнути проблема з автозапуском.

1. Lada 4 × 4

На ринку автомобілів з пробігом продано 22800 штук.

Очолює найнадійніші позашляховики з пробігом. Список найкращих уживаних позашляховиків на російському ринку завершує вітчизняний автомобіль. За що ж його цінують автовласники? За чудову прохідність (може проїхати навіть по колії, залишеної Камазом, нехай і з пробуксовкою). Їздити на Lada 4 × 4 на риболовлю, по гриби, в село по бездоріжжю - одне задоволення.

Недоліки: кузов сильно схильний до корозії, машина галаслива і ненажерлива.