Кращі засоби від комарів в квартирі і на природі

Багато людей купують в магазині репеленти, щоб позбутися від комарів, але вони часто містять токсичні речовини, які можуть викликати алергічні реакції.

Представляємо вам кращі засоби від комарів , найефективніші засоби які допоможуть тримати комарів на відстані.

Зміст:

  • 7. Масло цитронелли
  • 6. Масло лаванди
  • 5. Розмарин для шашлику
  • 4. Часник
  • 3. Масло ним
  • 2. Масла евкаліпта і лимона
  • 1. Масло чайного дерева

7. Масло цитронелли

Ефірна олія цітронелли є одним з найбільш ефективних репелентів. Володіє сильним запахом, що нагадує мелісу або лимон. Все, що вам потрібно зробити для захисту від комарів, це наповнити олією аромалампу, додати його в ароматичну свічку, або нанести кілька крапель олії на одяг.

6. Масло лаванди

Запах лаванди приємний для багатьох людей, а комарі його ненавидять. Щоб тримати комарів подалі, додайте пару крапель лаванди в свій крем для рук, або нанесіть на ватний диск і покладіть біля відкритого вікна і біля ліжка. Для посилення "Антикомарин" ефекту можна змішати по 30 крапель масел герані і лаванди в невеликій пляшці з розпилювачем, заповненої дистильованою водою і взяти пляшку з собою на природу.

5. Розмарин для шашлику

Комарі можуть зіпсувати враження від шашликів на дачі, проте є простий спосіб, як зробити м'ясо більш ароматним, а заодно і позбутися від крилатих кровопивців.Киньте кілька стебел розмарину на гаряче вугілля, вони будуть виділяти аромат, який не сподобається комарам.

4. Часник

Засіб подвійної дії: відлякує комарів і небажаних співрозмовників. Правда, і романтичного побачення може перешкодити. Тому можна не вживати часник всередину, а розрізати його на часточки і розкласти в місцях появи комах-кровососів. А ще можна потовкти кілька зубчиків часнику, зварити у воді і використовувати воду для розпилення в кімнаті. Якщо ви любите ризикувати (або дійсно ненавидите комарів), то можете розпорошити часникову воду на себе, щоб уникнути укусів.

3. Масло ним

До трійки кращих засобів для відлякування комарів входить масло, яке отримують з дерева ним (маргози), що росте в Індійському субконтиненті. У дослідженні, опублікованому в одному з випусків журналу Американської Асоціації з контролю над комарами було виявлено, що змішування масла ним з кокосовим маслом в співвідношенні 1 до 1 є хорошим способом відганяти комарів. Якщо нанести суміш на шкіру, вона захистить вас від укусів комарів протягом восьми годин. Однак масло ним не підходить для вагітних жінок, дітей до 5 років, і жінок, що годують.

2. Масла евкаліпта і лимона

Кращий засіб від комарів на природі. Рекомендовано американським Центром з контролю захворювань в якості дієвого засобу відлякування комах. Суміш лимонного і евкаліптової олій працює через активного компонента цинеол, який має як антисептичні так і інсектицидні властивості при нанесенні на шкіру. Найкращою частиною цієї суміші є те, що вона не володіє всіма негативними наслідками хімічних репелентів від комарів.Щоб використовувати її, змішайте лимонне масло і евкаліптова олія в рівних пропорціях і нанесіть невелику кількість на тіло.

1. Масло чайного дерева

Очолює топ-7 природних засобів від комарів. Має численні переваги для шкіри і волосся, а також є потужним антибактеріальним і протигрибковим агентом. Запах масла захистить від атак комарів (хоча може відігнати і деяких людей, так як цей сильний і різкий аромат подобається не всім). Щоб використовувати цей засіб можна або втерти невелику його кількість в шкіру або додати кілька крапель в аромалампу. Таким чином, аромат олії чайного дерева проникне в повітря і прожене комарів з дому. Це кращий засіб від комарів в квартирі. Деякі люди чутливі до наявності ефірних масел, що застосовуються безпосередньо на шкіру. Якщо ви входите в їх число, спробуйте розбавити масло чайного дерева одним з базових масел (наприклад, оливковою або жожоба).