Кращі місця для дайвінгу

У більшості росіян слово "дайвінг" асоціюється, перш за все, з відпочинком на Червоному морі. Однак шанувальники підводних занурень напевно знають, що на планеті є чимало місць, що славляться морською флорою і фауною.

У сьогоднішній десятці зібрані кращі місця для дайвінгу . Одні знамениті кораловими рифами, інші - можливістю дослідити затонулі кораблі. Але в будь-якому випадку водолаза чекає кришталево прозора вода і багато годин незабутніх вражень.

Зміст:

  • 10. Великий бар'єрний риф
  • 9. Рифи Червоного моря
  • 8. Галапагоси
  • 7. Лагуна Чуук в Мікронезії
  • 6. Гансбааї в ПАР
  • 5. Мальдівські рифи
  • 4. Велика Блакитна Діра
  • 3. Австралійська підводна печера Коклбідді
  • 2. Кокосові острови
  • 1. Острови Пхі-Пхі

10. Великий бар'єрний риф

Протяжність цього знаменитого ділянки для занурень становить близько 3000 кілометрів. Це ціла система коралових рифів, яку видно навіть з космосу. Тут можна зустріти зелених морських черепах, риб-клоунів, горбатих китів і, зрозуміло, дельфінів.

9. Рифи Червоного моря

Води Червоного моря славляться своєю прозорістю, завдяки чому воно є одним з кращих місць для дайвінгу. Тут професіонали і любителі можуть в повній мірі насолодитися незабутніми підводними пейзажами. Рифи Червоного моря населені безліччю екзотичних морських мешканців.

8. Галапагоси

Галапагоські острови є найбільшим морським заповідником.Територія архіпелагу становить близько 70 000 квадратних кілометрів. Рифи тут не є головною метою дайверів. Головна визначна пам'ятка цих місць - неймовірне різноманітність морського життя.

7. Лагуна Чуук в Мікронезії

Це місце - знахідка для шукачів пригод. У надрах лагуни незліченна кількість затонулих кораблів часів Другої Світової, а також збиті під час війни літаки. Є тут і звичні дайверам коралові колонії, а також маленькі кольорові рибки.

6. Гансбааї в ПАР

Це місце популярне серед шанувальників екстремального дайвінгу. Адже в тутешніх водах в певну пору року спостерігається найбільше в світі скупчення білих акул . Серед любителів полоскотати нерви дуже популярний атракціон із зануренням в сталевій клітці, коли акули пропливають повз на відстані витягнутої руки.

5. Мальдівські рифи

Для тих, хто бажає поєднати фешенебельний відпочинок з вивченням підводної флори і фауни, Мальдіви - оптимальний варіант. Тут можна помилуватися на зграйки красивих тропічних риб, а після захоплюючого занурення - відпочити на розкішній віллі під шум прибою.

4. Велика Блакитна Діра

Вертикально йде всередину планети підводна печера - одна з головних визначних пам'яток Белізу. Діаметр діри - 3 стогни метрів, а глибина досягає 120 метрів. У процесі занурення можна побачити таких рідкісних морських мешканців, як карибська рифова акула, риба-ангел і акула-нянька. Вражають і морські сталактити до 15 метрів заввишки.

3. Австралійська підводна печера Коклбідді

Цю печеру, що має протяжність майже 7 кілометрів, відкрили в 1983 році французькі спелеологи. Занурюватися сюди можуть лише професіонали, але заради відкриваються видів варто попрацювати і вдосконалити свої дайверські навички.

2. Кокосові острови

Цей архіпелаг розташований в 300 милях від Коста-Ріки. Острови нежилі, сюди приїжджають виключно попірнати. У прибережних водах можна спостерігати за китової і білої акулами, рибою-молот і тунцем. Відсутність цивілізації позитивно позначається на достатку морських мешканців.

1. Острови Пхі-Пхі

Острови, розташовані між материковою частиною Таїланду і Пхукет були визнані найкращим у світі місцем для дайвінгу строгими експертами видання Forbes. Найцікавіші підводні види можна відшукати у рифа Хінг-Кланг. Тут удосталь є корали і яскраві тропічні риби.