Кращі фотографи сучасності - Топ-10

Фотографія - надзвичайно багатолике мистецтво. Притягують увагу публіки і чудові пейзажі, і фотопортрети, і рекламні знімки. Тому вибирати кращих майстрів - справа непроста.

В наш Топ-10 увійшли кращі фотографи сучасності в самих різних жанрах. З роботи відомі по всьому світу і практично визнані класикою фотомистецтва.

Зміст:

  • 10. Ганні Геддес - кращий дитячий фотограф
  • 9. Пол Хансен - кращий фоторепортер
  • 8. Террі Річардсон - кращий рекламний фотограф
  • 7. Денис Реггі - кращий весільний фотограф
  • 6. Патрік Демаршелье - кращий fashion-фотограф
  • 5. Юрій Артюхін - кращий фотограф диких тварин
  • 4. Хельмут Ньютон - кращий фотограф в жанрі ню
  • 3. Девід Дубіль - найкращий підводний фотограф
  • 2. Стів Мак-Каррі - найвідоміший фотограф National Geographic
  • 1. Рон Галелла - найвідоміший папараці

10. Ганні Геддес - кращий дитячий фотограф

Дитячої фотозйомкою Ганні Геддес займається вже 30 років. У всьому світі відомі книги, листівки та календарі з фотографіями малюків в самих різних образах. У знімках Геддес черпають натхнення багато фотографів, початківці працювати з дітьми. Секрет успіху Ганні простий, вона впевнена, що діти - єдина справжня радість в житті.

9. Пол Хансен - кращий фоторепортер

Хансен - один з найзнаменитіших фоторепортерів світу. Сім разів він ставав кращим фотографом в Швеції, двічі - лауреатом престижного фотоконкурсу POYi ( "Міжнародна фотографія року").А в 2013 році Пол став переможцем конкурсу World Press Photo з фотографією, зробленою на похоронах двох маленьких дітей, убитих в Палестині.

8. Террі Річардсон - кращий рекламний фотограф

Фотографії Річардсона часом дуже незвичайні, але завжди притягують погляд і запам'ятовуються надовго. Серед клієнтів Террі такі імениті бренди, як Gucci, Sisley, Levi's, Eres, Miu Miu, Chloe, APC, Nike, Carolina Herrera, Kenneth Cole і багато інших. Знімки Річардсона регулярно публікують Vogue, I-D, GQ, Harper's Bazaar, Dazed and Confused, W і Purple.

7. Денис Реггі - кращий весільний фотограф

Реггі став революціонером в індустрії весільного фото. Адже саме він придумав робити знімки в манері репортажу. Роботи Дениса прикрашають не тільки сімейні фотоальбоми, але і сторінки таких видань, як W, Elle, Vogue, Town and Country, Glamour і Harper's Bazaar

6. Патрік Демаршелье - кращий fashion-фотограф

За свою багаторічну кар'єру Демаршелье попрацював з такими виданнями, як Vogue, Elle, Marie Claire і Harper's Bazaar. У нього замовляли свої рекламні кампанії Dior, TAG Heuer, Chanel, Louis Vuitton, Celine, Yves Saint Laurent, Calvin Klein, Lacoste і Ralph Lauren.

5. Юрій Артюхін - кращий фотограф диких тварин

Науковий співробітник лабораторії орнітології Тихоокеанського інституту географії РАН - пристрасний шанувальник птахів. Саме фотографії пернатих неодноразово удостоювалися престижних премій і нагород на різних конкурсах в Росії і за кордоном.

4. Хельмут Ньютон - кращий фотограф в жанрі ню

Фотографії Ньютона в жанрі "ню" відомі на весь світ. За внесок в мистецтво фотографії ньютон був удостоєний ордена "За заслуги перед ФРН", французького "Ордена мистецтв і літератури", монакського "Ордена мистецтв, літератури і науки".

3. Девід Дубіль - найкращий підводний фотограф

Під поверхнею води Дубіль працює вже п'ять десятиліть.Його роботи часто публікує National Geographic. Девід - володар безлічі престижних нагород в області фотомистецтва. Він знімає підводний світ і в екваторіальних водах, і під льодами біля північного і південного полюсів.

2. Стів Мак-Каррі - найвідоміший фотограф National Geographic

Популярність Стіву принесла фотографія "афганської дівчинки", яку National Geographic помістив на обкладинку в 1985 році. Знімок незабаром був визнаний найвідомішою фотографією в історії журналу. Крім знаменитого знімка, на рахунку Мак-Каррі безліч прекрасних робіт в жанрі фоторепортажу

1. Рон Галелла - найвідоміший папараці

Гарелла - піонер індустрії папараці. Серед зірок, які стали "жертвами" Рона - Джулія Робертс, Мадонна, Аль Пачіно, Вуді Аллен, Софі Лорен. Марлон Брандо зламав Гареллі щелепу і вибив п'ять зубів, а Жаклін Кеннеді подала на фотографа в суд, який заборонив Рону наближатися до Джекі ближче, ніж на 20 метрів.