Кращий онлайн-кінотеатр iVI займеться випуском власного контенту

Відома в мережі медіакомпанія ivi. ru, яка раніше займалася виключно демонстрацією потокового відео, збирається розширити сферу своєї діяльності і зайнятися випуском власного відеоконтенту.

Перше творіння команди талановитих мультиплікаторів, розраховане на аудиторію віком 4-6 років, побачить світ вже навесні поточного року.

Робота над мультсеріалом " 10 друзів Кролика ", велася протягом кількох років спільно з московською студією "АА Студіо", популярної передачею "На добраніч, малюки" і медіакомпанії "Клас".

Місце дії сюжету - інтернаціональний табір на просторах РФ, куди на відпочинок з'їхалися звірі з усього світу. У кожного з маленьких мешканців табору свій характер і захоплення, але це не завадило їм швидко подружитися і перетворитися в справжню сім'ю. У ній знайшлося місце для люблячого спорт і акробатику зайця, винахідників лисеняти і крокодила, а також для кенгуренка, який просто обожнює вирощувати рослини і квіти. Життя в таборі тече весело і безтурботно під керівництвом директора Михалича і досвідчених вожатих Колі і Борі, а головний герой мультфільму, зайченя Зай просто не може обійтися без веселих і захопливих пригод.

Він і його приятелі будуть радувати маленьких глядачів протягом 90 п'ятихвилинних серій, подивитися які можна в передачі "На добраніч, малюки" або в кращому онлайн кінотеатрі на порталі ivi.ru.

Для роботи над проектом було залучено безліч талановитих людей - зокрема, фахівці, які брали участь у створенні мультфільмів "Паровозик Тишка", "Ну, постривай!", "Як приручити дракона", "Дітки підросли" і багатьох інших. Головні герої серіалу "кажуть" голосами відомих вітчизняних кіноакторів Микити Прозорова, Анастасії Лапіної, Анни Штукатурова. За даними відомого російського кінопорталу, загальна сума інвестицій, вкладених в проект, склала 45 млн. Доларів, причому його автори сподіваються окупити всі витрати всього за кілька років.

Засновник ivi. ru Олег Туманов заявив, що для його команди було великою честю працювати з найвідомішими вітчизняними мультиплікаторами і аніматорами. Підприємець зазначив, що є прихильником "На добраніч, малюки" ще з ранніх років, і тепер сподівається, що історія про Кролика і його друзів припаде до смаку не тільки дітям, а й їхнім батькам.