Кращі неттопи 2014-2015 роки: огляд, рейтинг

Неттоп - це малогабаритна і модернізована версія персонального комп'ютера.

Невеликий розмір неттопа дозволяє звільнити місце на робочому столі. Також деякі моделі неттопів 2014 року кріпляться на задній панелі монітора. Так як рівень шуму системи охолодження таких ПК дуже низький, то їх використання дуже практично і зручно як в домашніх умовах, так і в офісах.

Щоб допомогти вибрати відповідний вам неттоп, ми розглянемо кращі неттопи різних виробників, опишемо деякі моделі і їх основні технічні характеристики. У список кращих виробників неттопів входять такі компанії як ASUS, Apple, Lenovo, Acer.

1. ASUS ЕЕЕ Box ЕВ 1503

Кращий неттоп на 2015 рік - ASUS ЕЕЕ Box ЕВ 1503. Ця модель ПК займає мінімум місця на робочому столі, є можливість прикріпити його до задньої стінки монітора, працює практично безшумно і стане справжнім домашнім медіацентром. Даний ПК оснащений двоядерним процесором Intel Atom, відкритий NVIDIA GeForce 610М, безліччю портів для підключення до цифрових пристроїв. У порівнянні зі звичайними комп'ютерами, цей фірмовий неттоп ASUS споживає значно менше електроенергії при високій продуктивності.

2. Apple MAC mini

Якість продукції компанії як завжди, на висоті, що приваблює споживачів, хоча вартість даних ПК дуже висока.

Огляд неттопів MAC mini показав, що це досить потужні і стильні комп'ютери нового покоління.Корпус алюмінієвий. У нижній частині корпусу є кругла пластикова заглушка, яка відкриває доступ до портів пам'яті. В даний час пропонуються MAC mini з дво- і чотирьохядерними процесорами Intel. Об'єм оперативної пам'яті 4 ГБ з можливістю збільшити до 8 ГБ, жорсткий диск з об'ємом 500 ГБ. Кращі неттопи Apple оснащені роз'ємами, що дозволяє підключити їх до різних пристроїв.

3. Lenovo Idea Centre Q190

Lenovo - відомий виробник комп'ютерів і смартфонів, доступних широкому колу споживачів. Представлений в 2014 році неттоп Lenovo Idea Centre Q190 - один з найбільш компактних ПК. Він оснащений двоядерним процесором Intel, жорстким диском з об'ємом 500 ГБ або 1 ТБ. Стильний дизайн, висока потужність, достатню кількість різних портів, низьке енергоспоживання і невисокий рівень шуму - ось що дозволяє цій моделі неттопа потрапити в рейтинг виробників цього виду ПК.

4. Acer Revo RL 80

Неттоп Acer Revo RL 80 - потужність ПК, укладена в стильному і компактному корпусі, дає можливість помістити його в будь-якому місці вашого житла, офісу або прикріпити його до задньої панелі телевізора. Що стосується характеристик, то вони не поступаються характеристикам ПК: 4 ГБ оперативної пам'яті, двоядерний процесор, 500 ГБ об'єму жорсткого диска, відеокарта Intel HD Graphics. Різні порти дозволять вам підключати кращий неттоп 2014 року до будь-якого цифрового пристрою.

Ми провели огляд відомих виробників. Якщо перед вами стоїть питання: "Який же неттоп вибрати?", То визначитеся, для чого ви збираєтеся його використовувати. Або ви плануєте створити домашній мультимедійний центр, або перегляд відео і фото, або серфінг в інтернеті. Окрема розмова і про використання неттопів в офісах.З огляду на їх компактний розмір, такі ПК зручно використовувати в різних офісах. На мій погляд, найбільш вигідним буде використання у 2015 році неттопів компанії ASUS, враховуючи їх рейтинг продуктивності, ціну, потужність, низький рівень шуму і невисоке енергоспоживання.