Кращі програми навігації. Рейтинг додатків 2015 року

Мало хто хоче запам'ятовувати паперову карту перед поїздкою по незнайомому маршруту. І не треба запам'ятовувати, адже є спеціальні програми для навігації, які містять інформацію про всіх відомих дорогах. Вони допоможуть прокласти оптимальний шлях до точки призначення.

Представляємо вам п'ять кращих безкоштовних і умовно-безкоштовних програм для GPS-навігаторів , якими можуть скористатися російські автолюбителі. Всі програми призначені для пристроїв на базі Android.

Зміст:

  • 5. Maps. Me
  • 4. Яндекс. Навігатор
  • 3. Sygic: GPS Navigation
  • 2. CoPilot
  • 1. Navitel

5. Maps. Me

Раніше додаток коштувало 4. 99 доларів в Play Store, проте потім розробники зробили його зовсім безкоштовним. Це одне з кращих додатків для Android, з ясним і простим призначеним для користувача інтерфейсом. Воно може працювати в автономному режимі і включає в себе такі особливості, як відображення метро станцій, банкоматів, АЗС і навіть фонтанів. Карти завантажуються з сервісу OpenStreetMap, який щодня доповнюється користувачами.

4. Яндекс. Навігатор

Приємний чоловічий чи жіночий голос (на вибір користувача) підкаже потрібний поворот, на нього ж вкаже індикатор на екрані. Маршрут буде прокладений з урахуванням пробок і дорожніх подій. Ця опція працює в Росії, Білорусії, Україні, Казахстані і Туреччині. У оффлайн-режимі можна тільки розглянути електронну карту, для побудови маршруту Яндекс.Навігатора потрібно підключення до Інтернету.

3. Sygic: GPS Navigation

Є одним з найпопулярніших автономних додатків для навігації. Сервіс TomTom дозволяє завантажувати карти високої чіткості для більшості країн світу, а завдяки недавньому оновленню програма може працювати на новітній ОС Android Lollipop. З автомагнітолою Sygic з'єднується через Bluetooth або USB-шнур. У додатку є і платний контент, який дозволяє отримувати 3D-карти, надає доступ до голосової навігації, вказівками по перестроювання і попереджень про необхідність обмежити швидкість.

2. CoPilot

Пропонує оффлайн-карти для більшості країн світу. CoPilot може синхронізуватися з обліковими записами соціальних мереж, таких як Facebook і Twitter, що дозволяє водієві вказати своє місце розташування онлайн. Також додаток інтегровано з пошуком Google і Вікіпедією (корисно для тих, хто хоче дізнатися більше про будь-якої міської пам'ятки або населеному пункті) Перша карта надається безкоштовно (ви можете вибрати серед спеціалізованого списку), а ось за інші карти доведеться заплатити. Якщо ви купуєте преміум-версію, то додатково отримуєте 12 місяців безкоштовного дорожньої інформації. Ще однією перевагою CoPilot є можливість не виходити з програми при здійсненні дзвінків зі смартфона.

1. Navitel

Топ-5 кращих програм для навігаторів 2015 очолює навігаційна система, встановлена ​​на більшості навігаторів, що продаються в Росії. Включає високоточні карти Росії, Білорусії, України, Франції, Туреччини, Німеччини, Азербайджану та багатьох інших країн. Для роботи програми не потрібно підключатися до Мережі.Після завантаження apk-файлу потрібно завантажити карти на комп'ютер, і потім відправити на смартфон або планшет в директорію NavitelContent. Далі в справу вступить GPS-супутник, а завдання водія - побудувати маршрут або знайти потрібний об'єкт (POI). Для прискорення відтворення карт в Navitel (починаючи з 8 версії) відповідає режим OpenGL. Вихід в Інтернет буде потрібно, якщо захочеться скористатися додатковими функціями (оновити карти, отримати доступ до "Навітел. Пробки", "Навітел. Друзям", "Навітел. Погоді"). Додатком можна безкоштовно користуватися місяць, а для подальшої його роботи потрібно буде придбати ліцензію.