Кращі журнали по інтер'єру і дизайну

Красиве, затишне і функціональне житло - мрія кожного з нас. У пошуках ідей для облаштування квартири або будинку варто обов'язково звернутися до фахових видань. Адже в них зібрані поради професіоналів, готові рішення, відомості з будматеріалів різних виробників і т. Д.

В нашому Топ-10 зібрані кращі журнали по інтер'єру і дизайну . Кожен з них стане гідним помічником у такій нелегкій справі, як ремонт.

Зміст:

  • 10. Затишна квартира
  • 9. Красиві квартири
  • 8. Ліза. Мій затишний будинок
  • 7. ІНТЕР'ЄР + ДИЗАЙН
  • 6. SALON-interior
  • 5. Ідеї ​​Вашого Дому
  • 4. Квартирна відповідь
  • 3. Elle Decor
  • 2. Будинок & Інтер'єр
  • 1. ARCHITECTURAL DIGEST

10. Затишна квартира

Видання зрозумілим і простою мовою розповідає про облаштування інтер'єру, колористиці, підборі текстилю та аксесуарів. У журналі публікують поради з придбання меблів і техніки для дому.

9. Красиві квартири

Назва цього журналу говорить сама за себе - в ньому зібрані описи проектів від провідних архітекторів і дизайнерів. У виданні розкриваються секрети професіоналів і присутні інтерв'ю зіркових власників дійсно красивих квартир.

8. Ліза. Мій затишний будинок

Тематичне додаток до жіночого журналу Ліза містить практичні поради з облаштування квартири або будинку, щодо добору і розстановки меблів, текстилю, освітлення. Журнал є найдоступнішим в ціновому відношенні в порівнянні з іншими виданнями.

7. ІНТЕР'ЄР + ДИЗАЙН

Цей журнал видається з 1996 року тиражем в 95 тисяч екземплярів. У рік виходить 10 номерів, в тому числі і такі спеціалізовані додатки, як "100% кухні та ванні". У виданні зібрані ідеї інтер'єру від провідних російських і західних дизайнерів.

6. SALON-interior

Журнал був заснований в 1994 році і вже встиг стати, мабуть, одним з найбільш авторитетних у своїй області. SALON-interior публікує огляди аксесуарів і меблів, інтерв'ю зі світовими зірками, історичні будівлі, ландшафтні та флористичні рішення, огляди з світових інтер'єрних виставок.

5. Ідеї ​​Вашого Дому

Журнал видавничого дому "Салон-Пресс" - одне з кращих видань по дизайну інтер'єру. Тут можна знайти практичні поради, уроки професіоналів, огляди інтер'єрів знаменитостей, якісні ілюстрації, проекти відомих архітекторів.

4. Квартирна відповідь

Цей журнал містить як опис проектів, реалізованих в ефірі програми "Квартирне питання" на НТВ, так і інтерв'ю, фото, майстер-класи. Квартирна відповідь - одне з найбільш прикладних видання інтер'єру.

3. Elle Decor

Проект знаменитого журналу Elle давно став самостійним виданням. Журнал розповідає про правила перепланування житла, призводить огляди меблів і предметів інтер'єру, дає практичні поради з облаштування будинків і квартир.

2. Будинок & Інтер'єр

Міжнародний глянсовий журнал про інтер'єр розповідає про найсучасніші тенденції в світі дизайну, огляди предметів мистецтва та антикваріату, демонструє шедеври світової архітектури. Журнал співпрацює з великим американським виданням Florida Design Magazine, що дозволяє публікувати інтер'єрні проекти американських дизайн-бюро і архітекторів.

1. ARCHITECTURAL DIGEST

Журнал містить інформацію про створення інтер'єру квартири або будинку, про архітектурні проекти, оздоблювальних матеріалах, текстилі, аксесуарах, меблів і т. Д. Практичні поради допоможуть не тільки відремонтувати житло, але і грамотно оснастити його меблями і технікою.