Кращі авіакомпанії-лоукостер

Лоукостер - це авіакомпанія, що продає квитки за низькими цінами. Саме завдяки таким бюджетним перевізникам можна за доступні гроші потрапити в будь-яку точку світу.

Природно, послуги лоукостерів мають свої нюанси. У ціну квитка, як правило, не включені багаж і харчування, рейси періодично переносять, а парк літаків може бути досить скромним. І між тим, кращі авіакомпанії-лоукостер надають сервіс на гідному рівні і заслуговують на увагу. Саме такі надійні і недорогі перевізники представлені в сьогоднішньому Топ-5.

Зміст:

  • 5. Pegasus Airlies
  • 4. easyJet
  • 3. Wizz Air
  • 2. Ryanair
  • 1. AirAsia

5. Pegasus Airlies

Найбільший турецький лоукостер був заснований в 1990 році. Авіакомпанія здійснює вильоти з багатьох міст Росії. Рейси до Європи відбуваються, як правило, через Стамбул. На відміну від більшості бюджетних перевізників, Пегасус має свій ліцензований навчальний центр для підготовки пілотів, а також сервісну компанію "Pegasus Technic".

4. easyJet

Британський лоукостер літає в 104 європейських аеропорту. "Фішка" авіакомпанії - екологічність. У easyJet практично не застосовують паперових квитків, щоб зменшити вирубку лісів, рейси намагаються робити максимально прямими для скорочення викидів в атмосферу, харчування є рекомендованим, щоб не марнувати продукти даремно.

3. Wizz Air

Компанія є найбільшим перевізником в країнах Східної Європи.Незважаючи на те, що лоукостер часто нехтують сервісом на користь дешевизни, у Wizz Air є маса додаткових послуг від вибору місць до компенсацій за затримку вильоту. Також у лоукостера є свій бортовий журнал Wizz Magazine. Відмітна особливість - дозволена зміна дати вильоту.

2. Ryanair

Перший європейський лоукостер був заснований в 1985 році в Ірландії. Авіакомпанія взяла за основу набирала в ту пору популярність модель бюджетних перевезень у американських авіакомпаній. Ryanair обслуговує понад 160 аеропортів в 27 країнах. Повернення квитків на рейси компанії не передбачений, безкоштовного ліміту багажу немає.

1. AirAsia

Найбільший азіатський лоукостер здійснює польоти по 4 сотням напрямків в 25 країнах. Кілька років поспіль AirAsia визнавалася кращою бюджетною авіакомпанією світу. Щодня лайнери компанії здійснюють понад 400 рейсів. Крім авіаперевезень компанія розвиває також мережу бюджетних готелів. Також у AirAsia є дочірня компанія AirAsia X, яка виконує тривалі рейси в азіатському регіоні.

З російських авіакомпаній 2017 року рейтинг кращих увійшла "ПЕРЕМОГА".