Кращі гаджети від комарів і кліщів

Прийшло тепло, а разом з ним пожвавилися і такі неприємні представники тваринного світу, як комарі та кліщі. Можна одягатися в водолазний костюм і обмазатися з ніг до голови спреєм, а можна вибрати і більш щадні варіанти - численні гаджети для відлякування та знищення комарів і кліщів .

Зміст:

  • 10. Weitech WK 0071
  • 9. Weitech WK-0029
  • 8. Антіклещ М
  • 7. AmbiMax
  • 6. Електрофумігаторів РЕЙД
  • 5. РАПТОР Mobile
  • 4. ЕкоСнайпер GP2-4
  • 3. SITITEK Садовий-М
  • 2. ThermaCELL, відлякувач комарів
  • 1. Комарам. немає KRN-5000 Турбо PRO

10. Weitech WK 0071

Відкриває рейтинг гаджетів від шкідливих комах надзвичайно цікавий пристрій, найбільше нагадує собою ракетку для бадмінтону. Виробники стверджують, що жоден комар або муха не переймаються дотику до електричної сітці під невеликим, практично невідчутним для людини напругою. Втім, ще жодна муха або комар не переймалися зіткнення зі звичайною пластиковою мухобойкой, так що вибір за вами.

9. Weitech WK-0029

Останнє слово науки і техніки - ніяких смердючих речовин, тільки нечутні людиною звуки. За твердженням виробника, звуки ці комарами-самками сприймаються як самцового, які їм в вагітному стані неприємні (ось вони, тонкощі комариний психології). Тому вони розгортаються спиною до пристрою і відлітають пити кров кудись ще. Судячи з відгуків, прилад діє, але є у нього і забавний побічний ефект - навколишні собаки починають "підспівувати".

8. Антіклещ М

Ультразвук діє не тільки на комарів, але і на кліщів (правда, виробник не поширюється на тему, які асоціації у кліщів він викликає). Сам відлякувач комарів і кліщів є невеликий пристрій, який можна носити на ремінці і закріплювати як на собі, так і на чотириногого друга. Найкраще пристрій діє в комплекті з антикліщовими спреями, так як деякі комахи - ймовірно, глухі - на нього уваги не звертають.

7. AmbiMax

Небезпечні не тільки великі представники кліщів, які живуть в лісах, полях і заповзають в городи - неприємності здатні доставити і дрібні пилові кліщі. Як стверджує виробник, один невеликий прилад здатний повністю очистити кімнату від цих дрібних тварин (правда, через півроку постійної роботи), генеруючи ультразвук змінної частоти.

6. Електрофумігаторів РЕЙД

Дуже просте за своєю конструкцією пристрій - досить помістити всередину фумігатора пластину, сам фумігатор вставити в розетку, і можна спати спокійно. Захищає від комарів одну кімнату.

5. РАПТОР Mobile

Більш вдосконалена версія попереднього пристрою - тепер на батарейках і навіть з лампочкою, яка б показала, коли пора міняти картридж.

4. ЕкоСнайпер GP2-4

На четвертому місці нашого топ-10 знаходиться хороший і ефективний гаджет проти комарів. Захищає своєю присутністю до 30 м2 житлових приміщень. Просто підвісьте симпатичне, схоже на старовинний ліхтар пристрій на гак або поставте на стіл - і воно почне працювати, залучаючи комарів теплом і

виділяючи вуглекислий газ. Ось тільки для роботи ЕкоСнайпера потрібно постійно тримати прилад підключеним до розетки, що не завжди зручно, якщо хочеться просто випити чаю на відкритій веранді як-небудь ввечері.

3. SITITEK Садовий-М

Якщо більшість інших знищують вимагають регулярної підзарядки або зміни батарейок, то SITITEK Садовий-М повністю автономний - він працює на сонячній енергії. Приманює він комарів ультрафіолетовим випромінюванням, а потім вбиває електричним розрядом. Великий плюс пристрою в тому, що воно не псує своїм зовнішнім виглядом обстановку - навпаки, може навіть служити ліхтарем або настільним світильником. При бажанні для більш ефективної його роботи можна додатково прикупити аттрактант - тоді жоден кровососи не втече від справедливої ​​відплати!

2. ThermaCELL, відлякувач комарів

Невеликий пристрій захисного кольору допоможе з комфортом рибалити, збирати гриби і влаштовувати пікніки на природі без побоювання послужити кормом для майбутнього покоління комариних. Пристрій розпорошує в повітрі на площі до 20 м2 Антикомарин репелент (сам репелент, як стверджується, повністю натуральний і абсолютно безпечний для людей і тварин). При цьому апарат не треба підключати до розетки, а працює він завдяки невеликому змінному газовому картриджу.

1. Комарам. немає KRN-5000 Турбо PRO

Найкращий гаджет для відлякування комарів. При погляді на цей пристрій в грудях росте гордість за вітчизняного виробника. Працює ця пастка так: заманює комарів, імітуючи людське дихання (тобто видихаючи вуглекислий газ), випромінюючи тепло і використовуючи привабливе для кровососів речовина. А потім всмоктує вентилятором і вбиває електрикою - просто, швидко і без мук, тільки встигай спорожняти піддон від безлічі трупів. До речі, KRN-5000 Турбо PRO може впоратися не тільки з дрібними кровожерами - поблизу від нього небезпечно бути і таким великим представникам світу комах, як ґедзі і гедзі.Площа охоплення - цілий присадибна ділянка або футбольне поле.