Кращі Форекс індикатори 2015 року

Індикатори - корисні аналітичні інструменти, які дозволяють відстежувати зміни на ринку і своєчасно реагувати на них. Оскільки ситуація на Forex швидко змінюється, важливо постійно оновлювати свій набір інструментів.

Форекс індикатори досить активно використовують трейдери і ПАММ брокери Росії, і вже можна говорити про декілька перспективних помічниках, здатних принести гравцеві стабільний прибуток. При цьому багато хто з таких програм є не нові індикатори, розроблені з нуля, а покращених. Всім відомі базові помічники, які використовуються платформою Metatrader 4, розроблялися десятки років назад, тому необхідно їх удосконалити під сьогоднішні реалії.

Форекс індикатори 2015 року допоможуть швидше реагувати на коливання курсу, виходячи з торгівлі до того, як вона стане збитковою. Робота з сучасними інструментами дозволить також точно оцінити потенціал угод.

Зміст:

  • Які Форекс індикатори 2015 року краще використовувати?
    • Better Volume
    • Trend Magic
    • i-Daniella
    • Triggerlines

Які Форекс індикатори 2015 року краще використовувати?

Визначимо кілька перевірених помічників:

Better Volume

Зручний інструмент, що дає можливість відстежувати обсяги ринку за обраний період. З його допомогою трейдер зможе зрозуміти, чи присутній явний тренд або мова йде тільки про консолідацію ринку.

Trend Magic

Корисна розробка, яка допоможе тим, хто часто не помічає формування трендів.Крива уздовж графіка змінить свій колір, що дозволить наочно побачити, як змінилася тенденція ринку.

i-Daniella

Простий інструмент, що дозволяє працювати в напрямку тренда. Стрілки, спрямовані вгору або вниз, підкажуть бажану угоду.

Triggerlines

Використовує комбінацію змінних середніх ліній, які вже давно вважаються одним з найнадійніших інструментів. З їх допомогою можна виявити трендові напрямок.

Однією з рис сучасного валютного ринку стало збільшення швидкості роботи: події змінюються блискавично, тому і програми для трейдингу повинні володіти зменшеними періодами побудови.

Незважаючи на велику кількість нових індикаторів, не варто забувати і про перевірених часом інструментах для успішної роботи. Застосування нових розробок можливо, коли учасник ринку вже відмінно розібрався з можливостями стандартного арсеналу.