Кращі народні та медичні засоби від грибка нігтів

Коли нігті жовтіють, скручуються, стають товстими і навіть болючими на дотик, швидше за все, справа в грибкової інфекції під назвою оніхомікоз. Однак від цієї напасті існують як народні, так і медикаментозні засоби. Наш рейтинг допоможе вибрати кращий засіб від грибка нігтів на ногах або руках.

Зміст:

  • 10. Прибуток
  • 9. Оцет з яблук або винограду
  • 8. Масло чайного дерева
  • 7. Таблетки Термікон
  • 6. Фундізол
  • 5. Лоцерил
  • 4. Ногтівіт
  • 3. Листерин
  • 2. Екзодерил
  • 1. Мікозан

10. Прибуток

Ціна - від 231 руб.

Без достатньої кількості дружньої флори, одним зі складових якої є лактобактерії, "погані" бактерії легко "захоплюють владу" в організмі. Це дозволяє грибків, таким як кандида і грибок нігтів, неконтрольовано розмножуватися.

Так що щоденне вживання пробіотичних добавок (в яких немає цукру або штучних підсолоджувачів) дозволить боротися з грибком зсередини. Найефективніше застосовувати пробіотики в комплексній терапії, разом з одним із засобів з нашого топ-10.

9. Оцет з яблук або винограду

Ціна - від 155 руб. за 250 г.

Щоденні десятихвилинні ванночки (1 склянка оцту на миску гарячої води) допоможуть позбутися від грибка нігтів. Однак робити їх доведеться довго, до 6 місяців. До того ж під впливом оцту нігті стають тоншими, більш крихкими і більш чутливими.Тому в топ-10 найефективніших засобів від грибка нігтів оцту дісталося передостаннє місце.

8. Масло чайного дерева

Ціна - від 150 руб.

При лікуванні грибка нігтів народними засобами, найефективніші - це ефірні масла з протигрибкові властивості. До таких і належить олію чайного дерева. Якщо наносити його безпосередньо на уражені нігті на ногах кожен ранок і вечір, то позитивні результати стають видні всього за три тижні.

Недоліки: при недбалому нанесенні може "щипати" і палити шкіру.

7. Таблетки Термікон

Ціна - від 567 руб.

Препарат з діючою речовиною тербинафин приймають до 12 тижнів, по таблетці в день. Ті, хто не бажає приймати таблетки, можуть придбати Термікон спрей або крем. До недоліків даного продукту користувачі відносять його дорожнечу і необхідність тривалого використання.

6. Фундізол

Ціна - від 97 руб.

Антигрибковий крем російського виробництва. У відгуках його рекомендують наносити на ніч під пов'язку. Під впливом крему уражена частина нігтьової пластинки розм'якшується і її можна видалити.

Мінуси - специфічний запах.

5. Лоцерил

Ціна - 1366 руб.

Лак з діючим компонентом аморолфін дуже простий у використанні. Його досить наносити на нігті один-два рази на тиждень.

Щоб повністю позбавитися від оніхомікозу доведеться чекати від 9 місяців до року. Це один з недоліків Лоцеріл. Другий недолік - висока ціна.

4. Ногтівіт

Ціна - від 149 руб.

Альтернатива хірургічному видаленню ураженої грибком нігтя. Після застосування мазі шматочки нігтя відшаровуються, не доставляючи неприємних відчуттів "власнику".

Єдиним недоліком кошти є необхідність наносити мазь кожні 3-4 дні, протягом тривалого терміну.

3. Листерин

Ціна - від 125 руб.

Технічно цей ополіскувач для рота не є панацеєю від грибка на пальцях, але допомагає дуже добре, тому ми включили його в рейтинг. Зробіть ванночку для ніг з 30-50 мл Лістерін, змішаного з двома чашками теплої води і приймайте її один раз в день, по 30 хвилин. Листерин потужний антисептик, він вбиває грибок швидко.

2. Екзодерил

Ціна - від 464 руб. за крем і від 558 руб. за розчин.

Одне з найкращих, а заодно і саме розрекламованих засобів від грибка нігтів. Випускається у вигляді розчину для зовнішнього застосування і крему. Найкраще його використовувати двічі на день.

Недоліки: тривале лікування (до півроку) і невдала форма флакона з розчином. З нього засіб дуже легко пролити.

1. Мікозан

Ціна - від 155 рублів.

Простий в застосуванні крем, всмоктується в ніготь за пару хвилин. Результат стає помітний вже через п'ять днів застосування. Чудовий засіб для тих, хто бажає зайнятися лікуванням грибкової інфекції, але не сприймає таблеток і не довіряє народних засобів.

Який засіб від грибка нігтів є найбільш ефективним? Це читачам належить вирішити самим, використовуючи метод перебору варіантів.