Найкращий світляк в world of Tanks (WoT)

Найкращий світляк в World of Tanks (WoT)

Легкі танки в World of Tanks використовуються більшістю гравців тільки в якості "світла". З моменту останнього артонерфа кількість легких танків в грі помітно зменшилася, тому що основним призначенням ЛТ було знищення арти. Зниження кількості артилерії в грі призвело до зменшення кількості ЛТ. Але любителі "посвітити" в грі продовжують викочувати з ангарів легкі танки. Багато хто вважає, що найкращий світляк в WoT - це Т71. Чи так це насправді, ви дізнаєтеся, дочитавши статтю до кінця.

Зміст статті

  • Характеристики кращого "світляка"
  • Вибираємо кращий танк для розвідки

натисніть на картинку для збільшення

Характеристики кращого "світляка"

Безсумнівно, Т71 хороший у всьому, але в грі 10 рівнів, і на кожному з них знайдеться свій "світляк". Правда, перед тим як почати визначати кращих світляків на кожному ЛЕВЕЛ, потрібно виділити характеристики, які слід мати танку для засвіти противника.

  1. Будь-світляк повинен володіти хорошими динамічними характеристиками, високою максимальною швидкістю і прохідністю. У цю категорію вписується клас "легких танків", які, власне кажучи, і створювалися для розвідки позицій ворога. Але не у всіх ЛТ висока максималка і прекрасні динамічні характеристики.Навіть всередині французької гілки, яка відрізняється танками з високою швидкістю, є винятки. Наприклад, французький легкий танк AMX40 хоч і відноситься до класу ЛТ, за своїми параметрами більше схожий з важкими танками: гарне кругове бронювання, погана динаміка і жахаюча прохідність.
  2. У танка, призначеного для засвіти противника, повинен бути хороший огляд (в ідеалі 400 метрів) і радіостанція з великим радіусом дії (мінімум 700 метрів). Огляд дозволяє виявляти ворога, а радіостанція передає дані про виявлення на далекі відстані.
  3. Не всі враховують можливості знаряддя при виборі світляка, але для винищення арти воно обов'язково знадобиться. Топова артилерія має високий бронюванням, і прострелити її "слабким рушницею" не вийде. Причому чим швидше ви вб'єте арту, тим краще для вас. У зв'язку з цим багато гравців вважають за краще світляків з барабанним знаряддям.
до змісту ↑

Вибираємо кращий танк для розвідки

Під ці три критерії найбільше підходять три танка: американський легкий танк Т71, французький легкий танк AMX 1390 і середній танк французького виробництва Bat. -Chatillon 25 t 10 рівня. З першими двома танками все зрозуміло: прекрасні динамічні характеристики, висококласний огляд в 400 метрів, відмінні показники дальнобійності радіостанції, барабанні знаряддя на 6 пострілів. На стороні Т71 - сьомий левел (менше кидає до 10 левел) і більш швидка зарядка барабана. На користь 1390 виступає знаряддя з непоганою альфою в 240 одиниць і більше висока міцність в порівнянні з Т71.

натисніть на картинку для збільшення

Для багатьох гравців топовий середній танк французів - найкращий світляк в World of Tanks.З ними не можна не погодитися: огляд 400 метрів, радіостанція з дальністю зв'язку в 750 метрів, чудове знаряддя барабанного типу на 5 пострілів з 2000 шкоди від барабана, висока максимальна швидкість в 65 км / год і хороші динамічні характеристики, а також висока міцність в 1800 хп. Якщо вибирати кращий світляк серед топових 9-10 рівнів, то, без сумніву, Bat. -Chatillon 25t тут буде поза конкуренцією.

натисніть на картинку для збільшення

Але це середній танк, мета якої - не розвідка позицій противника, а прориви в тил ворога, знищення окремо розташованих цілей. Тому вважати Батчат кращим світляком неправильно. Серед топових світляків (7-8 Левл), до яких відносяться Т71 і AMX 1390, кращої, мабуть, є американська "табуретка".

Серед среднеуровневих легких танків (5-6 Левел) можна виділити американський Чаффі (M24 Chaffee) з оглядом в 400 м і французьку "Ялинку" (ELC AMX) з хорошою максимальною швидкістю в 65 км / ч. Якби Т50-2 не прибрали з гри, то лаври кращого світляка отримав би саме він. Говорити ж про те, що його заміна (MT-25) - хороший легкий танк, досить складно.

натисніть на картинку для збільшення

На низьких рівнях (2-4), безсумнівно, найкращим світляком є ​​Pz. I C, що володіє високою максимальною швидкістю, радіостанцією в 700 м і хорошим оглядом в 350 метрів для третього рівня.

натисніть на картинку для збільшення

Втім, і серед преміумних машин є непогані "світляки". Так, німецький ЛТ Т15 третього рівня відмінно впорається з роллю розвідника на поле бою завдяки далекобійної радіостанції та огляду в 350 метрів.

Звичайно, у кожної людини є своя думка з цього приводу. Автор статті вважає, що Т71 - кращий розвідник в WoT. Його огляд можна подивитися в наступному ролику:


А як вважаєте ви?Який світляк, на вашу думку, найкращий в грі?