Кращі домашні фільтри для очищення води

Якість води, що надходить в наші будинки, залишає бажати багато кращого. Тому більше половини домогосподарств використовують той чи інший варіант фільтрації води.

Вибір водяного фільтра залежить від початкового стану води, необхідної продуктивності системи, а також від бюджету. У сьогоднішньому огляді представлені кращі домашні системи очищення води .

Зміст:

  • 5. Фільтр-глечик
  • 4. Насадка на кран
  • 3. Фільтри для очистки води у всій квартирі
  • 2. Проточний сорбційний фільтр
  • 1. Система зі зворотним осмосом (фільтри мембранного типу)

5. Фільтр-глечик

Найпростіший і доступний варіант для очищення водопровідної води пропонують багато виробників - Brita, Аквафор, Бар'єр. Мінуси такого способу фільтрації - невисока якість в порівнянні з більш складними фільтрами, а також необхідність заміни картриджа раз в 1-2 місяці.

До речі, сам глечик теж має обмежений термін придатності, тому слід періодично міняти фільтр повністю, набуваючи новий.

Вартість фільтра - від 300 рублів.

4. Насадка на кран

Цей фільтр підключається до виливши водопровідного крана. До плюсів насадок можна віднести їх компактність, доступну ціну, а також мобільність - насадку можна брати з собою у відрядження, а також на дачу або у відпустку.

Однак мінусів у системи досить - невеликий ресурс фільтра (300-700 літрів), невисока якість в порівнянні з іншими системами, а також неможливість використання крана в звичайному режимі.

Вартість фільтра - від 200 рублів.

3. Фільтри для очистки води у всій квартирі

Такі фільтри встановлюють на труби, що підводять воду в квартиру. Установка фільтра очистки дозволяє поліпшити якість води і у ванній, і в кухні, зберегти побутову техніку від засмічень і вапна.

До мінусів таких систем відноситься складність установки, досить висока вартість, а також той факт, що фільтр затримує грубі частинки, але для перетворення водопровідної води в питну необхідна буде додаткова фільтрація.

Вартість системи - від 2000 рублів.

2. Проточний сорбційний фільтр

Така система встановлюється під кухонну мийку і може містити одну, дві, три і навіть п'ять ступенів очищення. Велика частина фільтрів використовує єдиний типорозмір картриджів, що дозволяє легко купувати комплектуючі.

До мінусів стаціонарних проточних фільтрів можна віднести складність монтажу, а також вартість, яка вище, ніж у глечиків і насадок на крани.

Вартість системи - від 2 000 рублів.

1. Система зі зворотним осмосом (фільтри мембранного типу)

Основним миючим елементом такої системи є мембрана, що відсікає всі типи забруднень. Перед тим, як потрапити на мембрану, вода проходить 2-4 ступені очищення простішими фільтрами. Таким чином, ця система дозволяє отримати максимально очищену воду.

До мінусів фільтрів зі зворотним осмосом можна віднести вартість і необхідність професійного монтажу.

Ми підготували рейтинг кращих фільтрів для очищення води цього типу.

Якісні системи мембранного типу пропонують Atoll, Гейзер, Аквафор і інші виробники. Вартість кращого домашнього фільтра для води - від 6 500 рублів.