Кращі сайти знижок за купонами

Протягом місяця, на сайті проходило голосування за кращий сайт знижок або сервіс знижок за купонами, як вам завгодно. На суд відвідувачів було представлено п'ять найвідоміших сайтів: Biglion, Groupon, KupiKupon, Vigoda, Darberry, а також можливість вибрати варіант "не користуюся сервісами знижок".

Що являють собою дані сервіси: пересічні громадяни купують купони і отримують знижки за спеціальними пропозиціями від кафе, барів, ресторанів, бюро подорожей і до китайських інтернет магазинів з безкоштовною доставкою в Росію і СНД. Вигода фірм в тому, що вони забезпечують собі стабільний потік відвідувачів, при цьому дозволяючи заощадити їм до 90%.

Зміст:

 • Кращі сайти знижок за купонами
  • 5. Darberry
  • 4. Vigoda
  • 3. KupiKupon
  • 2. Groupon
  • 1. Biglion - Кращий сайт знижок за купонами

Кращі сайти знижок за купонами

Оскільки це досить нове віяння в Росії, більшість людей з побоюванням і недовірою ставляться до таких пропозицій, це підтверджують і результати голосування, варіант: "Не користуюся сервісами знижок "став найпопулярнішим, за нього відвідувачі віддали 107 голосів, що становить 54% від загального числа тих, хто проголосував.

5. Darberry

Раніше він був самостійним сервісом, але після нетривалого існування його викупив інший сайт, Groupon. ru. За нього віддали 7 голосів тих людей, хто встиг їм покористуватися.

4. Vigoda

Клуб любителів знижок відносить Вигоду до п'ятірки кращих, з цим згодні і відвідувачі, які віддали 8 голосів. До переваг можна віднести різноманітність і часта поява спеціальних знижок і пропозицій на сайті, однак складнощів в покупці купонів трохи більше, ніж в інших сайтах.

3. KupiKupon

Проект запущений на початку 2010 року організацією ТОВ "КупіКупон", в даний час має вже близько 20 філій по всій Росії. Пропозиції швидко полюбилися користувачам через простоти і зручності отримання купонів, а також відсутність комісії при їхній покупці, а ось практичне використання купонів залишає бажати кращого, оскільки їх пред'явлення можливо тільки в роздрукованому вигляді, що не завжди зручно.

2. Groupon

Один з наймасштабніших в нашій країні сайт знижок , почав свою діяльність в березні 2010 року, в даний момент діє в 18 містах. Переваги Групон в розмаїтті пропозицій, оперативній службі підтримки користувачів, багато бонусних акцій і можливість не роздруковувати купон. Будьте уважні, в більшості випадків акції діють дуже короткий термін 1-3 дні.

1. Biglion - Кращий сайт знижок за купонами

Бігліон - найперший і найкращий сайт, що пропонує знижки на бари, ресторани, мийки, квитки, тури, автомобілі, шуби і багато багато іншого. Має найбільшу мережу представництв з 28 міст РФ, пропонує найрізноманітніший асортимент знижок і бонусів. Єдиним мінусом системи можна назвати обов'язковість роздрукування купона.

Тепер ви знаєте, де можна отримати кращий сервіс за мінімальну ціну!