Кращі комедії 2011: список кращих комедій року

Перед вами найкращі комедії 2011. Список всіх гідних комедій минулого року буде немаленьким, з цього пропонуємо познайомитися з найпопулярнішими! І хоча це не єдині кращі фільмів 2011 року , подивитися їх зобов'язаний кожен, хто любить цей жанр.

"Пол: Секретний матеріальчик"

Про що картина: Двоє нерозлучних друзів відправляються в подорож по місцях, так чи інакше пов'язаних з проявом позаземних цивілізацій. В дорозі їх чекає неймовірна удача - їм попадається справжній живий інопланетянин. Хлопці вирішують допомогти йому повернутися до себе додому. Але все виявляється куди складніше, ніж вони думали, адже дехто зовсім не хоче відпускати інопланетянина з Землі.

Чому варто подивитися: Картина "Пол: Секретний матеріальчик" хороша з багатьох причин. Зокрема, вона дає рідкісну можливість згадати ті часи, коли в ефір виходив знаменитий серіал "Секретні матеріали" або коли був знятий фільм Стівена Спілберга "Інопланетянин". Краща комедія в світі радує вже улюбленими з часів стрічки "Зомбі на ім'я Шон" героями, Джейсоном Бейтманом в образі, запозиченому з "Людей в чорному", і Крістен Уіг, що грає затяту католичку і любительку міцного слівця.

"Липучка"

Про що картина: Перед самим закриттям банку в нього вриваються відразу дві банди грабіжників, захопивши в заручники відвідувачів і працівників. Один з клієнтів, який бажає врятувати ситуацію, намагається примирити грабіжників між собою.У міру розвитку подій він починає підозрювати, що всі, хто опинився в банку, виявилися тут зовсім не випадково. А що ж щодо нього?

Чому варто подивитися: Особливість картини "Липучка" в тому, що це кримінальна комедія А це значить, що тут тісно переплетені між собою не тільки відмінний гумор, але ще і цікава детективна складова, завдяки чому від фільму просто неможливо відірватися.

"Нестерпні боси"

Про що картина: Троє друзів, втомлені від постійних нападок свого начальства, несподівано приходять до цікавого висновку. Їм слід вбити своїх босів, тим самим поклавши край усім своїм мукам на роботі.

Чому варто подивитися: Картина привертає в першу чергу своїми незвичайними персонажами. Ніде більше ви не зможете побачити Дженніфер Еністон в ролі сексуальної німфоманки, Кевіна Спейсі в образі деспотичного начальника, а Коліна Фаррелла - в амплуа лисіючого тупуватого любителя кокаїну. Тож не дивно, що головні герої мріють скоріше позбутися від таких босів.