Кращі фотоапарати 2016. Рейтинг фотоапаратів за якістю знімків

Що буває, коли людина отримує свій перший в житті фотоапарат? Спочатку навіть червоні очі друзів і родичів на фото здатні викликати розчулення, але в міру накопичення досвіду ростуть і запити. Хочеться розширити діапазон знімків, не обмежуючись тільки сюжетами а-ля "я на тлі Великого театру". Для таких запитів потрібен і відповідний фотоапарат. Який же саме вибрати? Відповісти на це питання може допомогти рейтинг фотоапаратів за якістю знімків в 2016 році , складений згідно з оцінкою і відгуками користувачів на сайті "Яндекс. Маркет".

Для непрофесіоналів і новачків ми склали рейтинг дзеркальних фотоапаратів для любителів.

Зміст:

  • 10. Nikon D800 Kit - 134 тис. Рублів
  • 9. Canon EOS 1D X Body - 350 тис. Рублів.
  • 8. Nikon D800 Body - 114 тис. Рублів
  • 7. Nikon D810 Body - 177 тис. Рублів
  • 6. Nikon D600 Kit - 82 тис. Рублів
  • 5. Canon EOS 5D Mark II Body - 84 тис. Рублів
  • 4. Nikon D4 Body - близько 290 тис. Рублів
  • 3. Nikon D4s Body - 320 тис. Рублів
  • 2. Nikon D750 Body - 116 тис. Рублів
  • 1. Nikon Df Body - 150 тис. Рублів

10. Nikon D800 Kit - 134 тис. Рублів

Знімки, зроблені фотоапаратом Nikon D800

Топ фотоапаратів 2016 року відкриває Nikon D800 Kit - професійна камера, призначена для художньої зйомки. Особливість - через високий дозволу для різкого знімка доводиться використовувати меншу витримку.

9. Canon EOS 1D X Body - 350 тис. Рублів.

Знімки, зроблені фотоапаратом Canon EOS 1D X

Повнорозмірна матриця, відмінний дозвіл, високі ISO, що працює автофокус - всім камера хороша, підвів тільки досить важка вага (з телеоб'єктивом - до 4 кг).

8. Nikon D800 Body - 114 тис. Рублів

Знімки, зроблені фотоапаратом Nikon D800

Матриця з відмінною передачею деталей, природні кольори, м'які півтіні. Але автофокус не завжди спрацьовує так добре, як хотілося б. Камера пред'являє високі вимоги до постобробці - потрібно знати, що таке RAW-конвертер і вміти їм впевнено користуватися.

7. Nikon D810 Body - 177 тис. Рублів

Знімки, зроблені фотоапаратом Nikon D810

Висока різкість зображення, хороша світлочутливість, тихий, практично беззвучний затвор. Але камера сильно шумить від 1000 ISO, та й автофокусування при відеозйомці залишає бажати кращого - доведеться налаштовувати руками.

6. Nikon D600 Kit - 82 тис. Рублів

Знімки, зроблені фотоапаратом Nikon D600

Низький рівень шумів, висока деталізація, 14-бітний RAW з чудовим діапазоном - для бюджетної камери апарат відмінно збалансований і не просідає ні по одній з характеристик. Камера досить складна у вивченні і чи підійде для новачка.

5. Canon EOS 5D Mark II Body - 84 тис. Рублів

Знімки, зроблені фотоапаратом Canon EOS 5D Mark II

Другий і останній апарат фірми Canon в рейтингу кращих фотоапаратів 2016 року. Хороша матриця, висока роздільна здатність, однак робоче ISO тільки до 1600 (далі починаються шуми). У приміщенні баланс білого працює посередньо і робить картинку жовтуватою. Автофокус хороший, чіпкий, але не дуже швидкий. Відмінна камера для тих, кому не потрібна репортажна зйомка.

4. Nikon D4 Body - близько 290 тис. Рублів

Знімки, зроблені фотоапаратом Nikon D4

Невелика вага, чіпкий хват і хороша балансування при використанні додаткових об'єктивів полегшать довгу роботу з камерою. Прекрасне високу ISO. Баланс білого відмінний.З мінусів - складності перемикання між відслідковується і статичним об'єктами.

3. Nikon D4s Body - 320 тис. Рублів

Знімки, зроблені фотоапаратом Nikon D4s

Особливо ця камера виділяється, якщо умови для зйомки складні - множинні джерела світла або світло низький. Традиційний для "Ніконов" відмінний автофокус, прекрасне дозвіл і експокоррекция, відсутність колірних спотворень. Мінус - камера професійна і помилок новачків не прощає. Хоча новачок навряд чи зважиться викласти за камеру таку суму.

2. Nikon D750 Body - 116 тис. Рублів

Знімки, зроблені фотоапаратом Nikon D750

Рейтинг фотоапаратів 2016 поповнився черговим виробом фірми Nikon - Nikon D750 Body. Чудова матриця, на здатність 3200 знімає практично без шумів, з відмінною чистої картинкою. Важлива деталь - відкидний екран. При переході з режиму відео в режим фото камера запам'ятовує настройки відео окремо, і не потрібно кожен раз їх виставляти заново. Мінус - нестабільна робота вбудованого wi-fi.

1. Nikon Df Body - 150 тис. Рублів

Знімки, зроблені фотоапаратом Nikon Df

Найкращий фотоапарат згідно відгуками користувачів. Це виріб японських умільців має відмінну матрицею, ISO 3200 працює чудово, а 6400 - цілком пристойно. Автофокус швидкий і надійний, гарна передача кольору, прекрасний динамічний діапазон. Любителі механіки оцінять подвійне управління - механічне та "електронне". Важливий плюс - з Nikon Df Body сумісні практично будь-які об'єктиви Nikon - від старих до сучасних. Крім того, це одна з найбільш маленьких і легких камер серед повнокадрових. Апарат, який очолив кращі фотоапарати 2016, призначений виключно для фотозйомки - відеокамери в ньому немає.