Кращі болонські вудилища, рейтинг 2017 року

Болонська снасть - найбільш універсальна з усіх поплавців снастей . Їй можна ловити рибу навіть у тих умовах, де неможливо використовувати ловлю штекером або махом. Представляємо вам рейтинг болонських вудилищ 2017 року. Всі моделі відібрані після вивчення форумів і сайтів, присвячених риболовлі і мають оптимальне співвідношення ціни і якості.

Інші рейтинги рибальської серії:

 • Фідерні вудилища
 • Коропові вудилища
 • Махові вудлища

Зміст:

 • 10. Mikado Temptation Bolognese 700
 • 9. Milo Koex 9000
 • 8. Trabucco Revenge WRC Bolo
 • 7. Sabaneev Foton Bolo 700
 • 6. Волжанка Рапіра
 • 5. Mikado SHT Bolognese 700
 • 4. Daiwa Sprinter Bolo SPRV 50G
 • 3. Black Hole Atomic Bolo
 • 2. Shimano Aspire TE3
 • 1. Colmic Fiume 1500

10. Mikado Temptation Bolognese 700

Вартість - від 4 464 руб.

В першу чергу уділо призначене для професійних спортсменів, а й ціна у нього відповідна. Виготовлено воно з високомодульного вуглеволокна, відрізняється передбачуваним поведінкою і легкістю закидання. Катушкодержатель оснащений кліпсами і ущільнювачем.

9. Milo Koex 9000

Вартість - від 16. 920 руб.

Вудилища цієї італійської фірми вважаються одними з найдорожчих на ринку, але при цьому відрізняються високою якістю і продуктивністю. Koex 9000 - вудка довжиною в 5 м, важить всього 170 г і відмінно підійде для лову на маленьких і середніх дистанціях.

8. Trabucco Revenge WRC Bolo

Вартість - від 1300 руб.

Це найкраще болонське вудилище в рейтингу 2017 року, якщо ви початківець рибалка, тільки вивчає всі можливості болонської снасті.Переваги моделі: довжина 6 метрів, вудилище виготовлено з композитного матеріалу, ціна невелика.

7. Sabaneev Foton Bolo 700

Вартість - від 7 675 руб.

Жорстке вудилище з м'якою вершинкою призначене для лову серйозної риби в серйозних умовах - наприклад, при сильній течії. Може здатися важкуватим починаючому рибалці. Приємна особливість вудилищ від Сабанеева - легкість заміни запчастин.

6. Волжанка Рапіра

Вартість - від 2 863 руб.

На відміну від попереднього місця в огляді болонських вудилищ, "Рапіра" набагато більш делікатна і, як наслідок, розрахована на рибу до 3 кг вагою. Досить універсальна, лад середній, вага невеликий - від 122 м Відмінно підійде початківцям рибалкам за рахунок хорошої дальності кидка - з ним простіше буде освоювати різні стилі лову.

5. Mikado SHT Bolognese 700

Вартість - від 5 952 руб.

среднежесткой вудилище з графітового волокна, призначене для легких поплавців і лову риби середнього розміру. Використовуються полегшені кільця на високих ніжках, у катушкодержателя є кліпса і вставки для кращого ковзання. Екстралегкое, жорстке і прийомистість.

4. Daiwa Sprinter Bolo SPRV 50G

Вартість - від 2 995 руб.

Вудилище з високомодульного граніту оснащено ще й котушковим амортизатором, що майже ніколи не зустрічається в цьому ціновому діапазоні (на відміну від преміум-класу). Фурнітура якісна, лад швидкий, вага невеликий. І ціна приваблива.

3. Black Hole Atomic Bolo

Вартість - від 12 331 руб.

Відмінно збалансована вудка, виготовлена ​​з високомодульного графіту, відрізняється легкістю, міцністю і пружністю. Кільця від SiC на високій ніжці, надійний катушкотримач. У лінійці присутні моделі від 400 до 700 см, що налічують від 5 до 8 секцій.

2. Shimano Aspire TE3

Вартість - від 8 588 руб.

Можливо, одне з найлегших болонських вудилищ. Застосування матеріалу Biofibre і конструктивній особливості Diaflash на 10% зменшує вагу при збереженні міцності, а графітові вставки дають необхідну жорсткість.

1. Colmic Fiume 1500

Вартість - від 10 520 руб.

Модель прийшла на зміну вудці Corvette, яка користувалася популярністю на російських просторах. Хоча Corvette і відрізнялася високою якістю (приємно лежала в руці, відрізнялася передбачуваністю поведінки і легкістю закидання), але Fiume її перевершила за рахунок трохи меншої ваги і трохи кращого ладу. Одна з кращих моделей для болонської риболовлі.