Кращі програми для покупок в Чорну П'ятницю 2014 в Росії

28 листопада 2014 року оголошено днем ​​Чорної П'ятниці в Росії, саме з цього дня почнеться святковий шопінг у всьому світі, так що не пропустіть нагоду знайти досить вигідні пропозиції в численних магазинах і заощадити при цьому свої гроші. Чи буде це iPhone 6 за 99 доларів або планшет за половину вартості?

А тим часом, в 2014 році краще не ходити за покупками без свого смартфона, так як зараз існує безліч додатків, які допоможуть вам заощадити ваші кошти завдяки зниженими і подарунковим картам. Нижче будуть представлені кращі з таких додатків для швидкого і зручного пошуку товарів в Чорну П'ятницю, перегляду святкових пропозицій і знижок.

Зміст:

  • 1. Black Friday
  • 2. Raise
  • 3. Wanelo
  • 4. Dealnews
  • 5. RedLaser Barcode & QR Scanner
    • Список магазинів беруть участь в акції:

1. Black Friday

Найважливішим в цьому додатку є те, що в ньому рекламуються різні вигідні пропозиції, але покупки тут зробити не можна. Це позбавить вас від необхідності ретельно аналізувати тонни паперових брошур. Додаток доступний як для Android, так і IOS.

2. Raise

Raise - це нова можливість покупки і продажу подарункових карт, по зовнішньому вигляду і функціоналу нагадує Passbook від Apple. Ця програма дозволить вам придбати зі знижкою подарункову карту для магазину, в якому ви зараз перебуваєте, і отримати велику економію від зробленої покупки.

3. Wanelo

Часто проблема полягає в тому, що подарувати людині, у якого є абсолютно все? Wanelo є відмінним новим додатком для того, щоб вирішити що саме подарувати і як це придбати. Досить сидіти і читати, просто встановіть його собі на телефон і ви самі побачите, як швидко виросте гігантський список побажань ваших друзів, і вічна проблема з ідеєю подарунка буде вирішена раз і назавжди.

4. Dealnews

Показана для Android і IOS. Це мобільна версія відомого однойменного сайту інтернет-магазину. На ньому відбуваються щоденні покупки, розігруються купони, є різні категорії товарів і зручна функція пошуку - все, що потрібно для справжнього шопінгу. Інтерфейс, правда, трохи застарілий і незграбний, але з його широким асортиментом ніхто не зрівняється.

5. RedLaser Barcode & QR Scanner

Що робити, якщо ви вже знаходитеся в магазині і хочете швидко дізнатися вартість товару? Встановіть собі програмку RedLaser, яка дозволяє сканувати штрих-код або артикул товару. Вам буде доступна ціна товару, що купується, і в Чорну П'ятницю ви зможете пред'явити електронну бирку на касі і попросити у касира знижку.

Список магазинів беруть участь в акції: