Краща партнерська програма з оплатою за кліки profit-Partner

Profit-Partner є офіційний центр по обслуговуванню партнерів мережі Яндекса (ЦОП) і є ліцензованим агентом. Організація заснована в 2007 році і довгі роки надає послуги по збільшенню доходів вебмайстрів від систем "Яндекс. Маркет" і "Яндекс. Директ". Сьогодні, Profit-Partner - найкраща партнерська програма для веб-майстрів заробляють на кліки.


Маючи безліч сервісів, партнерська програма Profit Partner займає лідируючу позицію за кількістю партнерів.

Чуйні співробітники, що працюють в службі підтримки клієнтів, готові дати відповіді на будь-які питання, що цікавлять в режимі online, 24 години на добу. Працівники в сфері контекстної реклами швидко дадуть відповідь на питання людей. Вони можуть підказати не тільки технічну сторону, але навіть порадити кольорове оформлення і розташування блоку для отримання максимальної ефективності.

Є форум, що допомагає новачкам розібратися в особливостях і тонкощах реклами з оплатою за кліки, а також спілкуватися професіоналам між собою. До того ж завжди можна завести нових знайомих і друзів з числа вебмайстрів системи. Завдяки блогу Profit Partner можна дізнаватися останні новини, про нові прийоми розміщення контекстної реклами, перейняти досвід від власників кращих сайтів.

Переваги Profit-partner

  • чуйні співробітники служби підтримки, що відповідають на питання користувачів 24 години на добу;
  • можливість брати участь в бонусної програмі, підвищувати рейтинг і отримувати призи;
  • зароблені очки, отримані безпосередньо від бонусної програми, можна витратити на користування додатковими послугами: від контенту до реєстрації сайту в каталогах;
  • стабільність в грошових виплатах;
  • налагоджена система повідомлень;
  • Безкоштовна допомога програміста;
  • проведення унікальних консультацій щодо підвищення доходу з проекту в мережі Інтернет, які безкоштовно надають фахівці фірми, підвищують заробіток партнерів за кліки в 2, 7 рази.

Вимоги для сайтів

Стати партнером програми Profit-partner може власник сайту, який виконав такі умови:

• приймаються проекти в мережі Інтернет з російськомовної аудиторією і відвідуваністю 300 унікальних відвідувачів на добу;
• проект повинен бути розташований на платному хостингу;
• в програмі не можуть бути зареєстровані сайти з еротичним змістом, а також проекти, що порушують законодавство Російської Федерації;
• наявність зручного інтерфейсу на сайті;

Особливості програми Profit-partner

Мінімальною сумою для виведення грошових коштів в Profit-partner є 1 рубль. Оплата здійснюється тільки за кліки. Відрахування рефералам виробляються в розмірі 5%. Кожен клік оплачується учасникам системи по-різному, в залежності від тематики та конкуренції.

Замовити висновок грошових коштів можна на електронний гаманець платіжних систем Webmoney, Яндекс. Гроші або PayPal, а також кожен користувач може скористатися можливістю безготівкового розрахунку за допомогою QIWI, Приват 24 або ePassporte. Виведення грошових коштів здійснюється 1 раз на місяць.