10 Найбільш отруйних тварин на планеті

Для того, щоб вижити, а також забезпечити себе їжею, ці тварини використовують не гострі ікла або фізичну силу, а сильнодіючий отрута. У нашому сьогоднішньому десятці зібрані 10 найбільш отруйних тварин на планеті .

І хоча деякі з представлених видів досить привабливі зовні, все без винятку смертельно небезпечні для людини.

Зміст:

  • 10. Риба-камінь (Synanceia verrucosa).
  • 9. Мармурова Равлик-конус (Сonidae).
  • 8. Риба Фугу (Tetraodontidae).
  • 7. Блукаючий Павук (Phoneutria).
  • 6. Сінекольчатий восьминіг (Hapalochlaena lunulata).
  • 5. Отруйна жаба древолаз (Dendrobatidae trinitatis).
  • 4. Тайпан (Oxyuranus microlepidotus).
  • 3. Скорпіон Лейурус (Leiurus quinquestriatus).
  • 2. Королівська кобра (Ophiophagus hannah).
  • 1. Кубомедуза або морська оса (Chironex fleckeri).

10. Риба-камінь (Synanceia verrucosa).

Багато хто стверджує, що біль від впливу отрути цієї риби така, що в бажанні позбутися від неї, людина готова на самогубство. Отрутою покриті шипи на спині у риби. До речі, риба-камінь - досить поширений вид в водах Індійського і Тихого океанів.

9. Мармурова Равлик-конус (Сonidae).

Крапля отрути цієї дівчинки може вбити 20 осіб. Причому протиотрути, на жаль, не існує. Живуть ці молюски в коралових рифах біля узбережжя Австралії. Улітку завдає укол гострим шипом, змочений в отруті. За статистикою, кожен третій з числа постраждалих людей вмирає.

8. Риба Фугу (Tetraodontidae).

М'ясо фугу вважається делікатесом в країнах Азії.Проте готувати рибу повинен фахівець високого класу, адже її шкіра і деякі органи містять смертельну токсин. Вживання фугу в їжу призводить до стану легкої ейфорії, що пояснюється дією залишкових токсинів. Щорічно в світі реєструється кілька десятків випадків смертельного отруєння рибою фугу.

7. Блукаючий Павук (Phoneutria).

Настільки отруйна створення занесено в Книгу рекордів Гіннеса, як павук, який убив більше людей, ніж будь-який інший представник сімейства. Ці павуки мають схильність чіплятися на одяг, забиратися в авто і в будинку. Живуть ці блукаючі павуки в тропіках Південної і Центральної Америки.

6. Сінекольчатий восьминіг (Hapalochlaena lunulata).

Живуть ці невеликі, але дуже отруйні восьминоги біля узбережжя Австралії. До отрути цієї тварини не існує протиотрути. Якщо людина встигає отримати велику дозу, то настає повний параліч і швидка смерть від зупинки серця.

5. Отруйна жаба древолаз (Dendrobatidae trinitatis).

Ці отруйні рептилії дуже красиві і мешкають в Центральній і Південній Америці. Плямиста шкіра, вкрита отрутою, може бути забарвлена ​​в яскраві кольори. При попаданні на шкіру людини отрута проникає всередину через мікроскопічні пошкодження, він добре всмоктується через слизові оболонки. У дорослої особини досить отрути, щоб вбити 1500 чоловік.

4. Тайпан (Oxyuranus microlepidotus).

Отрути від одного укусу цієї змії вистачить, щоб отруїти 100 чоловік. Смерть у дорослої людини настає через 45 хвилин після укусу. На щастя, тайпани полохливі і при наближенні людини уползают подалі. Живуть ці найбільш отруйні змії в Австралії.

3. Скорпіон Лейурус (Leiurus quinquestriatus).

Нейротоксини, що містяться в отруті, викликають сильний біль, а потім кому і параліч.Більшість укусів закінчуються летальним результатом. Живуть самі отруйні на планеті скорпіони на Близькому Сході і в Африці.

2. Королівська кобра (Ophiophagus hannah).

Найдовша в світі отруйна змія досягає в довжину 5, 6 метра. Незважаючи на те, що джерелом їжі для цієї кобри служать інші змії, вона нерідко нападає на людей. Отрута змії дуже токсичний, а кількість його настільки велике, що за 3 години від одного укусу помирає азіатський слон. Мешкає королівська кобра в Південно-Східній і Південній Азії, вважаючи за краще густі ліси.

1. Кубомедуза або морська оса (Chironex fleckeri).

Саме отруйна тварина на планеті - медуза з куполом кубічної форми, що мешкає біля узбережжя Азії і Австралії. Токсини, що містяться в отруті, вражають серце і нервову систему. Вчені підрахували, що за 60 років від отрути кубомедузи загинуло близько 6 тисяч осіб. Блідо блакитний практично прозорий купол погано видно в морській воді, а свої щупальця кубомедуза може витягати на 3 метри в довжину.