Різниця між sony і Sony Ericsson

Різниця між Sony і Sony Ericsson Бренд Sony для не одного покоління споживачів став символом якісної техніки та технологічних проривів. Багато в чому саме завдяки корпорації Sony Corp. японська електроніка стала вважатися чи не найкращою в світі, і до сих пір, варто визнати, залишається такою при шаленій конкуренції.

Читати Далі →

Різниця між стільниковим і мобільним телефоном

Різниця між стільниковим і мобільним телефоном На зорі мобільного ери в Росії телефони ще ділилися на мобільні та стільникові. Втім, п'ятнадцять років тому ці два визначення можна було віднести до діалектів: відомо, що в Санкт-Петербурзі частіше вживалося іменування "мобільний", тоді як Московська область воліла телефони "стільникові".

Читати Далі →

Різниця між супутником і ракетою

Різниця між супутником і ракетою На сьогоднішній момент наука зробила крок далеко вперед, а вчені змогли створити величезне різноманіття найрізноманітніших машин, пристосувань і пристроїв. Космічна техніка не відстає в цьому напрямку, і часом простій людині важко зрозуміти, чим відрізняється один вид обладнання від іншого.

Читати Далі →

Різниця між зварюванням і пайкою

Різниця між зварюванням і пайкою У випадках, коли використання заклепок, болтів або клею не представляється можливим, виходом із ситуації стає зварювання або паяння. Сполуки, що утворюються за допомогою цих технологій, можуть бути схожими на вигляд. Але по своїй суті два процеси є абсолютно різними. Зміст статті Визначення Порівняння Таблиця Визначення Зварювання - з'єднання деталей, найчастіше металевих, шляхом нагрівання до ступеня плавлення їх дотичних частин.

Читати Далі →

Різниця між світче і роутером

Різниця між світче і роутером Для організації локальної мережі з більш ніж двома вузлами потребує додаткового обладнання. Тим, хто живе за принципом "необхідно і достатньо", належить вибирати пристрій об'єднання комп'ютерів в мережу відповідно до конкретними завданнями, а зробити це без мінімального набору знань неможливо.

Читати Далі →

Різниця між талью і тельфером

Різниця між талью і тельфером Проста таль і тельфер приходять на допомогу там, де регулярно виникає необхідність в переміщенні вантажів, що мають пристойний вагу. Продуктивність праці при використанні даних пристроїв помітно підвищується. Що являє собою таке обладнання, і чим відрізняється таль від тельфера?

Читати Далі →

Різниця між тарою і упаковкою

Різниця між тарою і упаковкою В більшості випадків для зберігання, всіляких переміщень і реалізації товару потрібне застосування тари або упаковки. Що являють собою названі предмети, які їхні особливості, і чим відрізняється тара від упаковки? Спробуємо в цьому розібратися. Зміст статті Визначення Порівняння Визначення Під тарою розуміють великий перелік виробів спеціального призначення - в них поміщають товари, відходи виробництва та інше.

Читати Далі →

Різниця між теодолітом і тахеометром

Різниця між теодолітом і тахеометром Теодоліт і тахеометр відносяться до категорії професійних приладів. Ними користуються фахівці, зайняті в сфері будівництва, геодезії, гірничого промислу. Розглянемо, які особливості цього устаткування і чим відрізняється теодоліт від тахеометра. Зміст статті Визначення Порівняння Визначення Теодоліт - інструмент, застосовуваний для точного вимірювання кутів на місцевості.

Читати Далі →

Різниця між tFT і LCD

Різниця між TFT і LCD І знову плутанина понять. Якщо ви намагаєтеся визначити, чим відрізняються монітори або телевізори, які хтось обізвав TFT і LCD - значить, вас ввели в оману. Спробуйте знайти відмінності між автобусом і Ікарусом? Між собакою та сусідської Жучкою? Між фруктом і яблуком? Правильно, заняття марне, тому що обидва об'єкти є одночасно і тим, і іншим.

Читати Далі →

Різниця між тонером і картриджем

Різниця між тонером і картриджем Іноді вони говорять: ми вам замінили тонер. Іноді замінюють картридж. Часто картридж заправляють, а тонер засипають. А часом вимагають розрахуватися за тонер, за заправку і за заміну картриджа. Чи не зрозуміти цих фахівців з сервісу обслуговування людині, у якого принтер повинен просто працювати, а не вимагати без міри дивного.

Читати Далі →

Різниця між тримерами і машинкою для стрижки

Різниця між тримерами і машинкою для стрижки Сучасні технології дозволяють виготовляти різне обладнання для полегшення процесу стрижки. Якщо раніше перукар працював виключно ножицями, то зараз у нього є можливість робити зачіски за допомогою машинки або тріммера. Знання у відмінностях між даними видами електроніки дозволяють придбати агрегат для домашнього використання з оптимальним набором функцій.

Читати Далі →

Різниця між трансформатором і автотрансформатором

Різниця між трансформатором і автотрансформатором Для роботи електроустаткування різного призначення потрібна різна напруга. Так, наприклад, побутове обладнання розраховане на 220 або 110 В. Промислове - зазвичай на 380 В. А так як при передачі електричного струму на великі відстані потрібна висока напруга (для зниження загальних втрат електроенергії при транспортуванні), то для харчування місцевих мереж його послідовно сходами знижують.

Читати Далі →

Різниця між uTP і FTP

Різниця між UTP і FTP Якщо ви збираєтеся створити локальну мережу на підприємстві або ж домашню сітку, то без кручених пар ніяк не обійтися. Здавалося б, такі витратні матеріали питань вибору викликати не повинні, однак на цінниках в магазинах, що торгують мережевий електронікою, ми бачимо певну розбіжність як у вартості, так і в маркуваннях.

Читати Далі →

Різниця між УЗО і дифавтомати

Різниця між УЗО і дифавтомати Перш ніж приступити до пояснень, чому ж все-таки між собою відрізняються УЗО і діфавтомат, потрібно розшифрувати, що мається на увазі під назвами цих приладів . Отже, УЗО - це пристрій захисного відключення, тоді як діфавтомат розшифровується як - диференційний автоматичний вимикач.

Читати Далі →

Різниця між вбудованої посудомийної машиною і звичайної

Різниця між вбудованої посудомийної машиною і звичайної Мало хто господині в захваті від такої домашньої роботи, як миття посуду. При уявній простоті цей обов'язок досить нудна і займає багато часу, який можна було б присвятити себе улюбленій і рідним. І тут на допомогу жінкам приходить посудомийна машина.

Читати Далі →

Різниця між вбудовуваним холодильником та окремо розташованих

Різниця між вбудовуваним холодильником та окремо розташованих Сучасна кухня вже не та ... Дизайнери і інженери перетворили місце приготування їжі в щось "цивільне": навіть шафки і скриньки тепер більше нагадують гарнітур у вітальні, ніж кухонні меблі. Відповідає дизайну і техніка: як і раніше виконуючи свої основні функції, посудомийки, витяжки, газові та електричні плити тепер "ховаються" за декором кухонних гарнітурів.

Читати Далі →

Різниця між витяжкою і воздухоочистителем

Різниця між витяжкою і воздухоочистителем Ми завжди турбуємося про чистоту свого будинку, своєчасно роблячи прибирання і провітрюючи кімнати. Але постійно відкриті вікна, особливо в холодну пору року, користі не принесуть. Очистити повітря в кімнаті нескладно і за допомогою спеціальних приладів: витяжки та фільтра повітря.

Читати Далі →

Різниця між wAP і GPRS

Різниця між WAP і GPRS Широке поширення мобільний інтернет отримав зовсім недавно - найбільш очевидні темпи його поширення припали на 2008-2010 роки. А почалося все з винаходу WAP, який і дозволив обробляти примітивні веб-сторінки за допомогою мобільних телефонів. Згодом на зміну WAP прийшла технологія GPRS, а потім настала епоха 2G-мереж (EDGE) і 3G (HSDPA).

Читати Далі →

Різниця між wAN і LAN

Різниця між WAN і LAN Якщо подивитися на звичайний роутер, то на задній панелі ми побачимо кілька портів з підписом LAN і один - з підписом WAN. Зовні всі ці порти ідентичні, проте для функціонування роутера плутанина між ними неприпустима. Зміст статті Визначення Порівняння Відмінність WAN від LAN Визначення WAN - Wide Area Network - глобальна обчислювальна мережа, що охоплює і об'єднує безліч комп'ютерних систем по всьому світу.

Читати Далі →

Різниця між wi-Fi і 3G

Різниця між Wi-Fi і 3G Якщо спробувати зрозуміти всі нюанси сучасних засобів зв'язку, можна ненароком отримати знання системного адміністратора. Втім, Topinfoweb.com перебирає обов'язки лектора - нашим завданням є пояснити вам основні відмінності між двома, трьома (і більше) предметами. Зміст статті Визначення Порівняння Висновки Topinfoweb.com.

Читати Далі →

Різниця між вимикачем і лінійним роз'єднувачем

Різниця між вимикачем і лінійним роз'єднувачем В електромонтажі часто використовуються такі пристрої, як вимикач і роз'єднувач. Для чого призначене кожне з них? Зміст статті Що таке вимикач? Що таке роз'єднувач? Порівняння Таблиця Що таке вимикач? Термін " вимикач " - досить універсальний. У побутовому сенсі він найчастіше відповідає невеликому пристрою, размещаемому, як правило, на стінах житлових приміщень і використовуваному в цілях включення або відключення світла.

Читати Далі →

Різниця між wPA і WPA2

Різниця між WPA і WPA2 З поширенням бездротових мереж протоколи шифрування WPA і WPA2 стали відомі практично всім власникам пристроїв, що підключаються до Wi-Fi. Вказуються вони у властивостях підключень, і уваги більшості користувачів, які не є системними адміністраторами, залучають мінімум. Цілком достатньо інформації, що WPA2 є продуктом еволюції WPA, і, отже, WPA2 новіше і більше підходить для сучасних мереж.

Читати Далі →

Різниця між хабом і світче

Різниця між хабом і світче Питання побудови локальних мереж представляються користувачам-неспеціалістам дуже складними через великого термінологічного словника. Хаби і свитчи малюються в уяві складним обладнанням, що нагадує телефонні АТС, і створення локальної домашньої мережі стає приводом для звернення до фахівців.

Читати Далі →

Різниця між хлебопечкой і мультиваркою

Різниця між хлебопечкой і мультиваркою Життя будь-якої господині сьогодні здатні відчутно полегшити сучасні побутові електроприлади, які дозволяють помітно скоротити час на приготування різних страв і присвятити себе іншим справам і турботам . Великою популярністю користуються такі кухонні девайси, як хлібопічка і мультиварка.

Читати Далі →

Різниця між залежною і незалежною поверхнею

Різниця між залежною і незалежною поверхнею На кухні можуть застосовуватися різні види побутової техніки. При цьому оснащення часто не обходиться без такого пристрою, як панель. Розглянемо, що вона собою являє, і спробуємо з'ясувати, чим відрізняється залежна панель від незалежної. Зміст статті Загальні відомості Порівняння Загальні відомості Техніка, про яку йде мова, дозволяє господаркам готувати їжу.

Читати Далі →

Різниця між зарядним пристроєм і блоком живлення

Різниця між зарядним пристроєм і блоком живлення З появою величезного числа мобільних пристроїв із залежністю від електромереж люди, на перший погляд, покінчили. Для роботи з комп'ютером, наприклад, більше не потрібна наявність розетки з написом "220". Акумуляторні батареї дали можливість вільного переміщення, але все ж далеко не повноцінну.

Читати Далі →

Різниця між 3d телевізорами і звичайними

Різниця між 3D телевізорами і звичайними Фантастичне майбутнє з романів і фільмів втілюється в реальність прямо на наших очах. У всякому разі, в тому, що стосується графіки формату 3D. Об'ємне зображення і ефект присутності в кінотеатрах (або перед домашнім телевізором) - давня мрія людства. Виробники моніторів, телевізорів, ігрових консолей і іншої мультимедійної продукції, в тому числі і творці контенту, активно просувають в маси нові технології.

Читати Далі →

Різниця між аналоговим і цифровим сигналом

Різниця між аналоговим і цифровим сигналом Про природу сигналів обиватель не замислюється, а ось про різницю між аналоговим і цифровим мовленням або форматами - іноді доводиться. За замовчуванням вважається, що аналогові технології йдуть в минуле, і незабаром будуть повністю замінені на цифрові. Варто знати, від чого ми відмовляємося на догоду новим віянням.

Читати Далі →

Різниця між android'ом і планшетом

Різниця між Android'ом і планшетом Hi-Tech світ сильно змінився за останній час. Телефони без кнопок називають смартфонами, смартфони з дуже великим екраном - планшетними комп'ютерами, і до того ж, до цих дивних оплотів комп'ютерної індустрії додають дивні назви, на кшталт "WP", "Android" і ін. У цій статті ми висвітлимо питання, яке задають деякі наші читачі: в чому відмінність Андроїда від планшета.

Читати Далі →

Різниця між акумуляторами і батарейками

Різниця між акумуляторами і батарейками Батарейки та акумулятори сьогодні є головним джерелом енергії для мобільних пристроїв, однак ми дуже мало знаємо про те, що це таке і в чому відмінності між цими істо никами харчування. Зміст статті Опис Порівняння Висновки Topinfoweb.com. ru Опис Якщо коротко батарейку можна описати як одноразовий джерело живлення.

Читати Далі →

Різниця між apple iOS і Google Android

Різниця між Apple iOS і Google Android Пристрої на платформах iOS і Android стабільно утримують понад 60 відсотків ринку мобільних телефонів і понад 80 відсотків ринку смартфонів. Яка ж операційна система краще і в чому ж полягає принципова різниця між ними? Зміст статті Визначення Порівняння Висновки Topinfoweb.com.

Читати Далі →

Різниця між apple iOS 6 і iOS 7

Різниця між Apple iOS 6 і iOS 7 Apple втрачає позиції на ринку мобільних пристроїв не катастрофічно, але незмінно. На п'яти наступає всюдисущий Андроїд, і зелений робот вже приміряється щелепою до відгризеного стороні яблука. В таких умовах явити світові щось новеньке, очікуване і несподіване - єдиний порятунок, і купертіновского яблучний монстр крок до нього зробив в червні 2013 року, представивши операційну систему iOS 7, змінила в лінійці майже провальну iOS 6.

Читати Далі →

Різниця між батарейками aA і AAA

Різниця між батарейками AA і AAA До найбільш затребуваним форматам батарейок можна віднести ті, що класифікуються як AA і AAA. У чому їх особливості? Зміст статті Факти про батарейках AA Факти про батарейках AAA Порівняння Таблиця Факти про батарейках AA Відповідними стандарту AA прийнято вважати батарейки, мають діаметр від 13, 5 до 14, 5 мм і довжину 50, 5 мм.

Читати Далі →

Різниця між цифровому і аналоговим телебаченням

Різниця між цифровому і аналоговим телебаченням Цифрове телебачення стрімко набирає популярність в нашій країні, проте багато людей як і раніше не знають, чим же воно принципово відрізняється від старого доброго аналогового ТБ. Зміст статті Опис Порівняння Висновки Topinfoweb.com. ru Опис Неважко здогадатися, що в основі аналогового і цифрового телебачення лежать відповідно аналоговий і цифровий сигнали.

Читати Далі →

Різниця між фотоапаратами nikon і Canon

Різниця між фотоапаратами Nikon і Canon Будь-фотограф знає, що на ринку фотоапаратури ось уже довгий час не можуть поділити "територію" два гіганта. У кожного з виробників є група фанатів (як правило, це власники камери його виробництва), які ідеалізують власну апаратуру і занижують оцінки щодо фотокамер конкурента.

Читати Далі →

Різниця між gPS і GPRS

Різниця між GPS і GPRS І знову в центрі нашого з вами уваги опинилася тема схожих, а тому заплутаних абревіатур і хитромудрих скорочень. Тепер вам належить дізнатися, в чому полягає різниця між GPS і GPRS. Хоч абревіатури звучать схоже, насправді це абсолютно різні речі. Зміст статті Визначення Порівняння Висновки Topinfoweb.com.

Читати Далі →

Різниця між функціями і можливостями

Різниця між функціями і можливостями Різні технічні засоби, машини, обладнання зазвичай характеризуються наявністю функцій і можливостей. У чому полягає специфіка даних характеристик? Зміст статті Що таке функція? Що таке можливість? Порівняння Таблиця Що таке функція? Під відповідно до розділу в контексті розгляду характеристик будь-якого технічного засобу, машини або обладнання розуміється ключова, стабільно задействуемих споживча опція.

Читати Далі →

Різниця між Інтернетом і інтранет

Різниця між Інтернетом і інтранет Інтернет і Інтранет - два дуже схожих слова, що мають у якійсь мірі дуже близькі значення. Але різниця все ж таки присутня, і, як ми зараз з'ясуємо, значна. Зміст статті Опис Порівняння Висновки Topinfoweb.com. ru Опис Інтернет є глобальної інформаційної павутиною з усіма витікаючими наслідками - велика кількість даних різного типу і різного ступеня корисності, широкі можливості для користувача, відсутність чіткого контролю з боку будь-яких органів влади та інше

Читати Далі →

Різниця між комутатором і маршрутизатором

Різниця між комутатором і маршрутизатором Напевно всім, хто коли-небудь мав справу з комп'ютерними бездротовими мережами, прекрасно знайомі такі слова, як комутація та маршрутизація. Розберемо їх відміну. Зміст статті Визначення Порівняння Висновки Topinfoweb.com. ru Визначення В основі будь-якого комутатора лежить матриця адрес, в яку входять і IP-, і MAC-адреси.

Читати Далі →

Різниця між гарнітурою та навушниками

Різниця між гарнітурою та навушниками Якби на початку XX століття існували музичні плеєри та мобільний зв'язок, зараз для нас були б очевидні відмінності між гарнітурою та навушниками. Але реальність невблаганна, і користувачеві мобільного телефону доводиться кожен раз стикатися з чимось новим. Якщо для вас цим самим "новим" виявилося питання відмінності між гарнітурою та навушниками, Topinfoweb.com з радістю допоможе вам розібратися.

Читати Далі →